DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
7. prosince 2023  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Baterie pro PDA


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 105 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Recenze Palm: Azeroth Wars  Warcraft v PalmOSím hávu
11.09.2006 
Recenze počítačových her pro Palm

Připravil jsem si pro vás recenzi na strategickou hru Azeroth Wars. Je to vlastně klon Warcraftu. Přesněji Warcraftu 1. Azeroth Wars je dílem známého programátora S. Volchenkova a sám autor o něm na svých stránkách píše, že je to „Warcraft based real-time strategy“. Pokud tedy znáte původní Warcraft, můžete se těšit na známé stavění budov, vytváření jednotek a jejich oblíbené hlášky. Také grafika jakoby původnímu Warcraftu z „Orka“ vypadla.Instalace

Z webu www.palmos.riot.ru si stáhnete archiv azeroth.zip. Rozbalíte soubor War.prc, který nainstalujete do svého miláška. A to je vše. V Launcheru se objeví nová ikona s názvem War. V RAM si připravte asi 2.9 Mb volného místa.

Hra a její nastavení

Po spuštení hry se objeví nabídka s mapami 1 - 12. Tyto mapy spadají pod nadpis CAMPAIGN. Ostřílení hráči RTS jim jistě neřeknou jinak než mise. Dále je na úvodní obrazovce možnost vybírat z RANDOM MAPS. Zde máte na výběr dvě tlačítka – Island a Lake.

Klikni na obrazek pro zvetseni

Měl jsem možnost vyzkoušet pouze demo. To dává k dispozici jen dvě mapy. Ostatní jsou sice také spustitelné, ale zřejmě z nich nebudete mít to pravé potěšení. Je přes ně totiž zobrazen nápis, který oznamuje, že hra je neregistrovaný shareware.

Klikni na obrazek pro zvetseni

Myslím, že s ohledem na tuto skutečnost příliš neoceníte, že jinak jsou mapy vlastně plně funkční.

První mise byla velmi jednoduchá. Druhá těžší. Odvažuji se tvrdit, že obtížnost bude asi mít vzestupnou tendenci.

Po výběru se objeví popis cíle, kterého máte dosáhnout. Ťápnete na displej...

Klikni na obrazek pro zvetseni

... a můžete začít. Doporučuji hned navštívit menu Options a zaškrtnout volbu LIGHT. Bez tohoto zásahu je hra dost tmavá.

Pokud znáte realtime strategické hry, budete si jistě hned vědět rady. Napravo je hlavní herní plocha a nalevo svislý informační a nabídkový pruh. V něm je úplně nahoře čtvercové orientační zobrazení celé mapy. Pokud vyberete jednotku nebo budovu, objeví se v tomto pruhu nabídka toho, co vám nabízí a za kolik. Peasant staví a těží. Přesvědčíte ho k tomu tak, že na něj tapnete a potom se dotknete stylusem lesa nebo dolu... Také můžete z nabídky vybrat, aby postavil například opevnění. K dispozici máte širokou škálu bojovníků. Patří sem například Footman, Spearman a další. Hlavní hrdina je Lothar. Ten vydrží v boji déle než ostatní vaši svěřenci. Nesmrtelný však není. Postavičky by snad mohly být o něco větší. Byly by tak lépe rozlišitelné, ale to je asi věc názoru. Škoda, že se nedá označit více jednotek najednou. Pohybem dotykového pera po displeji docílíte jen rolování mapy. Rolovat po Azerothím světě můžete také 5-ticestným tlačítkem nebo hardwarovými gombíky. Když uchopíte malý čtvereček v orientačním zobrazení herního plánu vlevo, můžete se také pohybovat po mapě. Samozřejmě rychleji než pouhým rolováním.

Klikni na obrazek pro zvetseni

Budovy mají v nabídce stavění dalších staveb, vytváření jednotek atd. Opět stačí na stavbu ťuknout a vybrat si v pruhu vlevo. Tedy pokud máte dostatek dřeva a zlata... Občas se objeví místo, kde může vaše postava pouhým vstupem získat dřevitý a zlatý bonus. Je dobré stavět u cesty. Označíte budovu, kterou chcete postavit a potom na displeji tapnete, kam chcete nový architektonický zázrak umístit. Pokud na daném místě nelze stavět, objeví se čtvereček vyplněný úhlopříčkami. Jestliže zde stavět můžete, čtverec je prázdný. Vytváření jednotek a stavění je signalizováno indikátorem v informačním pruhu. Pokud tedy označíte stavbu, která vytváří jednotku nebo na rozestavěnou budovu, víte jak jste již pokročili. Stavení jsou nejdřív pouhými hromádkami a objevují se postupně. Běhěm hry se přidávají další jednotky a budovy, které můžete vytvořit a používat.

Nepřátelé – Orkové mají podobné jednotky i budovy. Na vítězném postupu světem Azerothu se můžete setkat ještě s jinými protivníky. Jsou to například Skeleton, útočný „megapavouk“ a další.

Klikni na obrazek pro zvetseni Klikni na obrazek pro zvetseni Klikni na obrazek pro zvetseni
Klikni na obrazek pro zvetseni Klikni na obrazek pro zvetseni Klikni na obrazek pro zvetseni
Klikni na obrazek pro zvetseni Klikni na obrazek pro zvetseni Klikni na obrazek pro zvetseni

Azeroth Wars má výrazné problémy s rychlostí. V menu Option je defaultně nastaveno Normal, ale než váš bojovník někam dojde, tak byste asi u s n u l i. Po přepnutí na Fast se situace alespoň trochu zlepší. Nízká rychlost Slow není akceptovatelná ani náhodou. I přes nastavení Fast se mi občas stalo, že hra zpomalovala a pozvolna tuhla. Také se tu a tam objevovaly problémy s grafikou.

Klikni na obrazek pro zvetseni

S čím se setkáte v Menu? Nečekejte nic extrémně rozsáhlého. Každá nabídka má jednu položku. Zleva: Game nabízí New Game. Tato volba vás zavede na úvodní obrazovku k výběru mapy – mise. Na nabídku New Game pozor. Pokud nemáte stávající hru uloženu, už se k ní nemáte šanci vrátit ani za všechno zlato Azerothu. Tedy žádné Cancel... Options poskytuje volby nastavení. Zde se nachází výše zmíněná možnost změny rychlosti hry a zesvětlení. Také můžete zapnout/vypnout zvuk a použít tři pozice pro uložení. Lze také nechat hru ukládat automaticky pomocí AUTO SAVE. Menu Help vás překvapí nabídkou About a poslední v řadě je výmluvné Reg pro zadání registračního čísla.

Klikni na obrazek pro zvetseni Klikni na obrazek pro zvetseni

Závěr

Azeroth Wars je zatím ve fázi betaverze, takže se občas bez varování zřítí. Stane se, že tak i přijdete o všechny uložené hry. Také zatím nelze hrát v Hi-Res+ v Landscape modu. Hi-Res+ Portrait mod je v funkční. Některé další chybky jsem už zmínil výše. Přesto má ale Azeroth Wars už teď vysokou hratelnost. Věřím, ze až bude ve finální vychytané podobě, bude to ještě lepší. Plná verze stojí $23.99. Rozhodně vyzkoušejte demo. Nabijte Palmíka a zavřete se někam, kde vás nebude nikdo rušit v bojích s Orky. Doporučuji nezapomenout svačinu a dobíječku...


Kategorie Počítačové hry
Výrobce www.palmos.riot.ru
Licence Komerční
Verze 1.0
Nároky Palm OS 5.0
Cena 540,50Kč
Download azeroth.zip , 1,44 MB
Hodnocení * * * *

Marek_Kucera
PDASOFT TEAM


 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Související odkazy
· Více o tématu Recenze počítačových her pro Palm
· Další články od autora Marek_Kucera


Nejčtenější článek na téma Recenze počítačových her pro Palm:
Legacy 1.04 - Temné dědictví


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článekRe: Azeroth Wars  Warcraft v PalmOSím hávu (Hodnocení: 1)
Od: Bendi (petr_benda@pdasoft.cz) - Neděle, 10.09. 2006 - 22:21:46
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Betaverze super, ale docela by me zajimalo, jak si to autor u Blizzardu zaridi s autorskymi pravy...
Re: Azeroth Wars  Warcraft v PalmOSím hávu (Hodnocení: 1)
Od: vrty (vrty@seznam.cz) - Pondělí, 11.09. 2006 - 13:30:07
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://chalooopka.unas.cz/palm
 
No nám to může být jedno.. ;)
Re: Azeroth Wars  Warcraft v PalmOSím hávu (Hodnocení: 1)
Od: fanoush - Úterý, 12.09. 2006 - 14:08:56
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Leda ze by sis to koupil a pak ti vadilo ze to zmizi ze sveta a zustane ti betaverze za pet stovek.

Re: Azeroth Wars  Warcraft v PalmOSím hávu (Hodnocení: 1)
Od: Jirkoun - Pondělí, 11.09. 2006 - 05:02:54
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Na TXku mi Hires+ jede v portrait modu.

Re: Azeroth Wars (Hodnocení: 1)
Od: jerseysnbanfl (jerseysnbanfl@hotmail.com) - Pátek, 19.10. 2012 - 05:10:02
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Overview These days, Cell Specialists new NY Giants Jersey [cheapjerseysw.weebly.com] Require to A single of the Gear to their Company and Individual
Info, and connect with Customers, colleagues, Loved ones and ew dallas cowboys jerseys [cheapcowboysnikejerseys.weebly.com] Good New New Troy Polamalu Jersey [timtebownikejersey.weebly.com] Tim Tebow Jersey friends. No matter whether it's a Fast Text Information
Information or a Thorough E-mail with attachments, this Fashionable, all-in-A single Nokia E63 cheap clay matthews new jersey [claymatthewsnikejersey.weebly.com] Dark Mobile
Equipment new aaron rodgers jersey [nikeaaronrodgersjersey.weebly.com] Can help you get Issues drew brees nike New Tom Brady Jersey [drewbreesnewjersey.weebly.com] jersey dA single New Chicago Bears Jersey [chicagobearsjersey.weebly.com] when and In which it Issues most.

The Nokia E63 is a Expert QWERTY Cell phA single with Plenty to Provide and a Acceptable Cost tag.
The Nokia E63 was Seems to be a wider Edition of the E71 Company Style and Despite the fact that it is Created
of Plastic material and not Steel. The E63 maintains the High quality Really feel of a Higher School Equipment. The QWERTY

Přečíst zbytek komentáře...

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.45 sekund

RSS - články RSS - fórum