DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
23. března 2023  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 224 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

Nahradni dily pro Apple, HTC, Nokia, Samsung

Recenze PocketPC: Resco Photo Manager 7 Dokonalý správce obrázků
18.01.2010 
Recenze software pro Windows Mobile

Velice dlouho jsem k práci s obrázky používal program Resco Photo Viewer. A byl jsem s ním velmi spokojen. Proto jsem se těšil na „novou verzi“ tohoto programu, kterou firma Resco pojmenovala analogicky s výborným Resco Contact Manager, Resco Photo Manager.Úvod

Výraz „nová verze“ jsem oprávněně dal do uvozovek, neboť se jedná o zbrusu nový program, který má úplně přepracované rozhraní a spoustu nových funkcí. Tato recenze tedy nebude rozdílová. Pojal jsem ji tak, jako bych recenzoval úplně nový program.

Stejně jako u Resco Contact Manageru, ještě před zveřejněním ostré verze Resco Photo Manageru (dále jen RPM) firma Resco uvolňovala veřejné beta verze. Zde již bylo testování úspěšné a ostrá verze téměř neobsahovala chyby. Musím napsat téměř, neboť drobnosti se vyskytly a tak firma Resco celkem rychle po verzi 7.00 vydala verze 7.01, 7.02 a aktuální 7.03.

Prostředí programu

Po spuštění programu se zobrazí podle mě velmi elegantní uživatelské prostředí.


Program Resco Photo Manager

Vše je optimalizováno pro pohodlné ovládání jedním prstem. Samozřejmostí je podpora gest všude tam, kde to jen jde.

Vyfoť, uprav, zveřejni

RPM je naprosto ideální program pro uživatele, kteří své fotky rádi zveřejňují na internetu nebo posílají svým známým. Ideální je postupovat v těchto krocích:

 1. Focení. Přímo na hlavní obrazovce programu je ikona pro spuštění fotoaparátu. V závislosti na typu přístroje se spustí program pro focení. Zde vyfoťte, co potřebujete a program ukončete. Ihned se vrátíte zpět do RPM a můžete přistoupit k druhému kroku.


  Fotografie

 2. Přidání informací. Kdo chce, může k fotografii přidat popisky. Ty mohou být písemné nebo zvukové. Také lze fotografii obohatit o GPS souřadnice. A to buď ručně, nebo automaticky (pokud váš přístroj obsahuje GPS modul).


  Přidání informací k fotografii

 3. Úprava fotografie. Asi nikdo nepotřebuje příliš rozsáhlé možnosti úprav. Mně osobně bohatě stačí to, co RPM nabízí:

  • Úpravu jasu a kontrastu. Jednoduchým posunováním lze jas a kontrast zvýšit nebo snížit.


   Úprava jasu a kontrastu

  • Změna velikosti. Můžete si vybrat mezi změnou v procentech, velikost v pixelech nebo použít předdefinované velikosti (např. pro MMS, obrazovku – v mém případě WVGA, …).


   Změna velikosti obrázku

  • Ořezání fotografie. Užitečná funkce, když potřebujete jen určitou část snímku.


   Ořezání obrázku

  • Geometrické obrazce a text do fotky. Čmárání po fotografii moc nepotřebuji. Ale vložení textu se někdy hodí, třeba pro PFko. Musím ocenit, že vše se dělá velmi jednoduše a pohodlně.


   Vložení geometrických obrazců a textu

 4. Odeslání fotografie. Možností je mnoho. Do jiného přístroje pomocí Bluetooth. Jako MMS nebo příloha mailu. A pak do sociálních sítí (Facebook, Twitter) nebo webových alb (Picasa, Flickr). Musím říci, že vše, co jsem vyzkoušel (a to bylo s výjimkou Twitteru a Flickeru opravdu vše) fungovalo bez problémů.


  Odeslání fotografie

Všechny tyto funkce lze samozřejmě vyvolat i později a třeba pro již uložený obrázek. Já jsem si však v průběhu používání tohoto programu zvykl na výše uvedený postup.

Katalog obrázků

Další důležitou funkcí tohoto programu je umožnit uživateli pohodlné prohlížení obrázků. K tomu můžete přistoupit různě. Buď chcete prohlížet obrázky, které máte v dokumentech, fotografie, které jste pořídili integrovaným fotoaparátem nebo obrázky v jiných složkách, které jste si označili jako oblíbené. Také lze tvořit z obrázků vlastní alba. Poslední možností je prostě procházet celou stromovou strukturu přístroje. V tomto případě program funguje jako klasický správce souborů, jen zobrazuje pouze grafické soubory.

S jednotlivými obrázky lze provádět všechny myslitelné operace:

 • Prohlížet si jednotlivé obrázky a jejich vlastnosti. Zde se mi velmi líbí měřítko zvětšení obrázku. Stačí posunout prstem jedním směrem a obrázek se zvětší, posunu prst zpět a obrázek se zmenší.


  Prohlížení obrázků

 • Spustit si prezentaci. Lze si nastavit rychlost prezentace, různé přechody, hudbu na pozadí. Prostě téměř vše, na co jsme zvyklí u „slideshow“ z počítače.


  Slideshow

 • Obrázky třídit a zobrazovat si pouze ikony, názvy nebo i podrobnosti.

 • Obrázky kopírovat, mazat, přejmenovávat.

Závěr

Program Resco Photo Manager je ideálním programem pro práci s obrázky, fotografiemi, prostě grafickými soubory. Musím říct, že jsem nevymyslel žádnou funkci, která by mi zde chyběla. Po dobu mého testování program fungoval rychle a spolehlivě.

Pro někoho může být drobnou nevýhodou, že není lokalizován do češtiny. K ovládání tohoto programu však angličtina není příliš mnoho potřebná. Snad jen k různým nastavením, kterých program obsahuje celkem dost.


Kategorie Práce s fotografiemi
Výrobce Resco
Licence Komerční
Verze 7.03
Nároky Windows Mobile 2003
Windows Mobile 5
Windows Mobile 6
Cena 24,95 U$
Download photomanen.cab - 3,3 MB
Hodnocení * * * * *

Jiri_Zacpal
PDASOFT TEAM


 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Související odkazy
· Více o tématu Recenze software pro Windows Mobile
· Další články od autora Jiri_Zacpal


Nejčtenější článek na téma Recenze software pro Windows Mobile:
Emulátor Pocket PC 2003 na vašem PC


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článekRe: Resco Photo Manager 7 Dokonalý správce obrázků (Hodnocení: 1)
Od: bruce (bruceqian@163.com) - Středa, 12.10. 2011 - 09:58:06
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
special features separate it from the rest. If it is the latest, then there must be some new functions it boasts. From the touch screen rolex Milgauss [www.rolex2replica.com] rforms or not. But, the particular premise is that you need to deal with reliable merchants.Second of all, some of those replica watches nearly rolex DateJust [www.rolex2replica.com] here are limited numbers of them and are expensive for a reason! Thirdly, watches may be made to mark a momentous historical event. For example, swiss replica watches [www.replicasonline.co.uk] ry watches helps a lot to establish one's fashion sense. But many of them can not afford the authentic ones. But there is always a way out. R discount watches [www.usreplicaswatches.com] Of course, there are other nature stuffs making contribute to the making process, such as Cana fleche, Cuerno, leather and café. The intelligent and copy watches [www.usreplicaswatches.com] fans have a 100 da feili table, noble art realm and expensive materials of shaping 100 da feili enduring brand effect. Recently, 100 da feili renewed rolex Air King [www.rolex2replica.com] together, soliloquizing and traveling alone. Till yesterday, you phoned me and told me that you could not find the watch with exceeding rolex Day Date II [www.rolex2replica.com] gned but

Přečíst zbytek komentáře...

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.50 sekund

RSS - články RSS - fórum