DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
29. května 2023  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 164 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Windows Phone: Sedm důvodů, proč si zamilujete Windows Phone 7
29.11.2010 
Články napříč platformami

Nové Windows Phone 7 vyvolaly při svém představení po měsících očekávání značný rozruch. Mobilní systém bude k dispozici na celé řadě různých přístrojů včetně modelů s hardwarovými klávesnicemi či výkonnými multimediálními monstry s obrovskými displeji. Hardware je ovšem pouze polovina celku, neméně důležitou částí je i software, který dotváří telefon jako celek. Pojďme se nyní podívat na několik vlastností, které si na Windows Phone 7 zcela jistě oblíbíte.Windows Phone 7 jsme již měli nějakou možnost používat a proto se nám podařilo vysledovat sedm vlastností, ve kterých lze novou platformu od Microsoftu označit za lepší než konkurenci v podobě iOS nebo Android:

1) Live Tiles

Uživatelské prostředí bylo oproti předchozím verzím systému kompletně přepracováno. Základem jsou nyní tzv. dlaždice (live tiles), které tvoří hlavní obrazovku. Dlaždice slouží pro vstup do dalších sekcí nabídky nebo přímo do aplikací a jejich ikonky mohou být dynamické a mohou tedy sloužit pro zobrazení nejrůznějších souvisejících informací (např. dlaždice pro vstup do předpovědi počasí zobrazuje aktuální stav). Každý uživatel si může tyto dlaždice také libovolně přesunovat, přidávat nové a mazat ty stávající.

2) Hry a integrace Xbox Live

Tato část zaujme zejména uživatele herních konzolí Xbox 360, kteří díky ní budou mít veškeré informace a data souvisejících s jejich účtem vždy po ruce. Xbox 360 má za sebou největší on-line komunitu ze všech konzolí a možnost přistupovat k účtu ze svého telefonu zde bude jistě přijata velmi kladně. Pokud nejste spokojeni se současnou nabídkou funkcí, neházejte flintu do žita, Microsoft spolu s vývojáři her slibují postupné rozšiřování nabídky v mnoho nejrůznějších směrech.

3) Huby

Huby sdružují na jednom místě data z více aplikací podobného typu. Windows Phone 7 v základu obsahují několik hubů (Lidé, Hudba a video, Fotografie, Hry, Office). Hub Lidé přináší na jednom místě veškeré informace související s vašimi kontakty. Rozhodně se ale nejedná o pouhý telefonní seznam, aplikace velmi dobře spolupracuje s Facebookem, odkud dokáže stahovat aktuální stavy či fotografie, dokáže přistupovat k profilům vašich přátel a vůbec umí řadu dalších užitečných funkcí.

Huby jsou něčím, co tuto platformu dokáže odlišit od konkurence. Nejblíže se této koncepci přibližuje zřejmě webOS, který má v podobě Synergie také velmi dobré možnosti synchronizace s nejrůznějšími službami, v jeho případě se ale vše synchronizuje přímo do aplikací, ale nikde se tato data nezobrazí souhrnně na jednom snadno dostupném místě.

Celkově se jedná i v případě základního skinu nazvaného Metro o velmi zajímavý a příjemný doplněk, který dokáže oživit základní prostředí. Sice je zde ještě prostor k určitým úpravám, ale vzhled určitě působí zajímavě než u iOS nebo Androidu.

4) Rychlý přístup k fotoaparátu

Prostředí aplikace pro obsluhu fotoaparátu je ve Windows Phone 7 excelentní. Výborné je již to, že fotoaparát lze spustit, aniž byste museli nejprve přístroj odemykat. Každý jistě ví, že momenty pro zachycení zajímavé scény mohou být velmi krátké, a v případě, že musíte telefon nejdříve odemknout a pak ještě zdlouhavě aktivovat fotoaparát, mohou tuto snahu o zachycení zajímavé fotografie zcela zhatit. Prostředí fotoaparátu se nese ve stejném duchu jako Metro UI na hlavní obrazovce. Po vyfocení snímku se náhled fotografie posune doleva, odkud jeho část neustále vidíte a pokud chcete, můžete se k němu snadno vrátit jeho vytažením nazpátek. Pak jej ale stačí opět pouze přetáhnout doleva a můžete pokračovat ve fotografování. Jedná se o elegantní a jednouchý způsob obsluhy ve velmi povedené aplikaci.

5) Na informace bohatá obrazovka pro odemčení přístroje

Obrazovka pro odemčení přístroje se může zdát něčím naprosto nepodstatným, skutečnost je ale taková, že je tím prvním, co vidíte při každém použití telefonu. A tato obrazovka je v případě Windows Phone 7 nejen přitažlivá na pohled, ale zobrazuje i aktuální čas a datum spolu s doprovodnými informacemi o nadcházejících schůzkách, zmeškaných hovorech, počtu nepřečtených zpráv apod. Je skvělé mít tyto informace k dispozici bez toho, aniž by bylo nutné telefon odemykat.

6) Funkční kompromis mezi iOS a Androidem

Windows Phone 7 se svou koncepcí dá zařadit zhruba na pomezí mezi iOS z Apple iPhone a Android. Jeho prostředí je založeno na ikonách ve stylu iOS, jejichž obsah je však dynamický po vzoru widgetů z Androidu. Dlaždice toho dokážou zobrazit více než ikonky v iOS, ale nehrozí přehlcení informacemi jako u Androidu. Windows Phone 7 nejsou natolik uzavřeným systémem jako iOS, ale nejsou ani tak otevřené, jako Android. Jsou vhodné pro uživatele, kteří chtějí něco jiného než iPhone, ale nelákají je takové možnosti úprav, které jim nabídce Android.

Jedná se zkrátka o skvělý kompromis mezi striktně uzavřenou platformou a platformou, která je naopak otevřená snad všemu. A to by mohlo zaujmout řadu uživatelů, kteří nechtějí být svázáni natolik jako je tomu v případě iPhone, ale na druhou stranu chtějí funkční přístroj, který budou moci používat a nebudou se muset starat o nic dalšího.

7) Provázanost s on-line služby (My Phone a SkyDrive)

Windows Phone 7 se mohou pochlubit podobnou službou jako je MobileMe od Apple. V systému jsou totiž vestavěny služby SkyDrive pro zálohování a ukládání souborů a vzdálená správa přístroje nazvaná MyPhone. SkyDrive je přístupný i skrze běžné webové rozhraní a umožňuje snadno sdílet nahraný obsah spolu s telefonem nebo naopak. Snadno lze takto např. stáhnout fotografie nebo dokumenty pořízené v telefonu, které lze na web automaticky synchronizovat. SkyDrive poskytuje celých 25 GB prostoru – a pozor, zcela zdarma!

Windows Phone je také úzce spjat s on-line službami Windows Live a má dokonce svůj vyhrazený webový portál, odkud můžete procházet obsah svého telefonu včetně dat z kalendáře, kontaktů, obsahu Zune, souborů SkyDrive, Xbox Live apod. Právě odsud lze také spravovat telefon prostřednictvím vzdálené správy My Phone.

Služba My Phone umožňuje prozvonění svého přístroje v momentě, kdy se vám jej nedaří nalézt, lze jej odsud vzdáleně uzamknout, vymazat jeho obsah nebo zobrazit jeho aktuální polohu na mapě. MyPhone s telefonem komunikuje prostřednictvím SMS zpráv, takže v telefonu musí být pro jeho funkčnost vložena aktivní SIM karta a musí se nacházet v oblasti pokryté signálem. MyPhone i SkyDrive jsou něčím, co v Androidu chybí a konkurovat v tomto ohledu může zatím pouze iPhone.


Windows Phone 7 jsou solidním funkčním základem, který toho ve své první verzi uživateli nabídne pravděpodobně více, než tomu bylo u prvních verzí Androidu, iOS nebo dokonce webOS. Jedná se o čerstvý a svěží systém, který má sice ještě mnoho prostoru k dalšímu zlepšování, ale zejména uživatelé Windows jej zcela jistě uvítají s nadšením.


Zdroj: Kelly Hodgins pro IntoMobile

Frantisek_Doupal
PDASOFT TEAM


 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Související odkazy
· Více o tématu Články napříč platformami
· Další články od autora Frantisek_Doupal


Nejčtenější článek na téma Články napříč platformami:
ComicGURU - ideální prohlížeč komiksů


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek20160630caihuali (Hodnocení: 1)
Od: 2016315yuanyuan (kyuanyuan921@163.com) - Čtvrtek, 30.06. 2016 - 09:10:56
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
thomas sabo uk [www.thomassabo.me.uk]
longchamp pas cher [www.longchamppas-cher.fr]
coach outlet [www.coachoutletonline-stores.us.com]
mbt shoes outlet [www.mbtshoesoutlet.us.com]
calvin klein underwear [www.calvinklein.in.net]
ray ban sunglasses [www.raybansunglass.com.au]
swarovski crystal [www.swarovskicrystal.us.com]
rolex orologi [www.rolex-watches.it]
fitflops clearance [www.fitflopssale.in.net]
coach outlet online [www.coachoutlethandbags.us.com]
ray-ban sunglasses [www.raybansun-glasses.in.net]
lululemon uk [www.lululemonoutlet.org.uk]
michael kors uk outlet

Přečíst zbytek komentáře...

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.56 sekund

RSS - články RSS - fórum