DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
20. dubna 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

ADPO ScreenWard Anti-Shock folie pro Apple iPhone 5


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 143 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Recenze hardware: HTC Desire S Android bez kompromisů? 3. díl
28.04.2011 
Hardware Android

Po detailním prohlédnutí z vnějšku přístroje HTC Desire S a po nahlédnutí do jeho softwarových útrob se blíže podíváme na jeho praktické využití a zkušenosti z praxe.Praktické používání telefonu

HTC Desire S jsem používal jako svůj hlavní telefon na všechny s tím spojené činnosti více než dva týdny. Využíval jsem jej tedy jako budík, pro přístup k sociálním sítím, na vyřizování elektronické pošty, jako čtečku elektronických knih a řadu dalších činností. Až na několik drobností, které snad budou co nejdříve vyřešeny, mi nedal příliš důvodů ke stížnostem.

Příjemně potěšila výdrž baterie. U původního modelu jsem míval po běžném pracovním dnu zhruba 42% zbývající energie, na inovovaném Desire S většinou končím den se zhruba 65% zbývající energie. Přitom denně uskutečním zhruba jeden až dva telefonické rozhovory, alespoň hodinu čtu nějakou elektronickou knihu, každých 15 minut kontroluji Facebook a Twitter a současně synchronizuji pět Exchange účtů (což určitě také nedělá každý). Při tomto způsobu využívání je to skvělý výsledek!

Jen podotknu, že mít k dispozici svých pět Exchange účtů je opravdu příjemné, protože jsem tak v kontaktu se všemi lidmi / systémy, které potřebuji a to z domova i práce.

Implementace samotného operačního systému i rozhraní HTC Sense se také jeví velmi dobře, odhadoval bych, že Desire S je oproti svému předchůdci zhruba o 25 – 30 % rychlejší. Zejména v prostředí HTC Sense je toto zrychlení v některých situacích dobře viditelné.

Skvělou inovací je také rozšíření vnitřní paměti. Již u prvního Desire byla hodnota dostupné paměti více než dostatečná, protože i tak jsem dokázal umístit všechny používané programy do hlavní paměti. U HTC Desire S má uživatel k dispozici více než 1 GB paměti, což znamenalo, že po nahrávání všeho potřebného jsem měl stále k dispozici více než 870 MB prostoru.

Jednou ze změn, kterou jsem příliš nekvitoval, bylo odstranění aplikace HTC Footprints a její nahrazení aplikací (a widgetem) Locations, což by měla být výkonnější navigace založená na softwaru Route 66 a mapách TomTom. Díky tomu je již v základu v přístroji navigační řešení bez nutnosti neustálého stahování dat z internetu (což Google Maps dělají), na druhou stranu ale chybí např. automatický pohyb obrazovky během jízdy či hlasové povely. To vše zvládne až bonusová verze, za kterou si ovšem již musíte připlatit.

Pokud odhlédneme od softwaru, lze opět říci, že u navigace došlo ke zlepšení. První zaměření totiž proběhlo za zhruba půl minuty (v místnosti by asi trvalo o něco déle), jakékoli další pak bylo otázkou zhruba 5 – 10 vteřin. Skvělé např. pro uživatele Foursquare. Vestavěná GPS je ale nejenom rychlá, ale také přesná a dovolím si ji označit za to nejlepší, s čím jsem s v mobilních telefonech až doposud setkal.

Změny je možné vypozorovat dokonce i na dialogové obrazovce s nabídkou, která se objeví po připojení telefonu k počítači, nově jsou k dispozici následující volby:

 • Pouze nabíjení
 • HTC Sync – synchronizace kontaktů a kalendáře
 • Disk Drive – přihlášení jako další pevný disk
 • USB Tethering – připojení počítače k internetu prostřednictvím telefonu
 • Internet Pass through – připojení telefonu k internetu prostřednictvím počítače

Kromě připojení k počítači kabelem toho ale Desire S umí samozřejmě víc. Další praktickou věcí je např. technologie DLNA pro bezdrátové sdílení multimédií např. s televizorem či Wi-Fi hotspor pro sdílení připojení k internetu s dalšími přístroji.

Co se příjmu signálu týče, vedl si telefon zhruba stejně jako jeho předchůdce. Za zmínku stojí, že i v oblastech s velmi slabým pokrytím byla kvalita hovoru stále velmi dobrá, nikdy jsem se nesetkal se zhoršením zvuku či dokonce jeho přerušením. Zdá se, že dobře pracoval i systém pro potlačování okolního hluku.

V několika dalších odstavcích budu hovořit o záležitostech, které jsou z části dílem HTC a z části dílem samotného Androidu. Nejprve se zastavím u aplikace HTC Hub. Ta vám při svém prvním spuštění nabídne propojení vašeho telefonu s webovým portálem HTC Sense. Sem lze následně uložit zálohy nastavení přístroje a telefon lze odsud také vzdáleně spravovat včetně možnosti jej na dálku lokalizovat nebo zablokovat např. v případě krádeže. Z HTC Hubu lze také získat pro svůj telefon řadu doplňků. Lze odsud stahovat přídavné aplikace (např. moduly pro rozšíření práce s DLNA či LinkedIn, pluginy pro spolupráci s Google Picasa), widgety, zvuky, grafická schémata či tapety apod. Pokud si svůj telefon rádi přizpůsobujete podle svého vkusu, určitě sem zavítejte, dají se zde najít opravdu povedené a zajímavé věci!

Jako žádný jiný telefon se ale ani HTC Desire S nevyhnulo několika drobnostem, které by šlo určitě řešit jinak (= lépe), žádný z nich ale není ničím zásadním.

Problém, který mě asi nejvíce znepokojoval, souvisel s přepnutím telefonu do letadlového režimu. Jako nejjednodušší způsob se jevila jeho aktivace prostřednictvím nového panelu umístěného na obrazovku s notifikacemi (položka Mobilní sítě), zdá se ale, že se tato volba chová pouze jako ukazatel bez schopnosti rádiový modul telefonu skutečně vypnout. Způsob, který se dá telefonní modul opravdu vypnout, je o něco zdlouhavější a vyžaduje nutnost navštívit Nastavení a sekci Sítě. Očekávám však, že tato drobnost bude v některé z dalších verzí ROM napravena.

Za další výtku nemůže samotný telefon. Ten má totiž nad displejem vestavěnou kamerku, jediný programy, který ji ale dokáže využít, je Zrcadlo překreslující obraz z této kamery na displej. Neobjevil jsem žádnou možnost, jak tuto kameru využít pro videohovory, což je její hlavní účel.

Poslední výtka směřuje k „velkému“ fotoaparátu na zadní straně. Ačkoli nefotí špatně, je stále zřejmé, že v HTC mají problémy s věrným zachycením barev. Vše se odvíjí od osvětlení – venku nebo v místnosti s dobrým osvětlením si fotoaparát většinou vede dobře, na místech s horším osvětlením se ale již barvy na fotografii se skutečností začínají rozbíhat.

Fotoaparát ale nepoužívám až tak často a ostatní funkce Desire S mi jeho slabší výkony bohatě vynahradí. Přesto se těším, až se lidem v HTC podaří konečně vyrobit telefon bez jakékoli chyby u fotoaparátu. Pochvalu si ale určitě zaslouží ovládací software fotoaparátu, který se může pochlubit bohatými možnostmi, ale také jednoduchým ovládáním.

Závěr

Desire S je dalším modelem, který potvrzuje reputaci společnosti HTC jako výrobce designově povedených, ale precizně zpracovaných a skvěle vybavených telefonů s rychlým systémem a všestranným využitím pro práci s elektronickou poštou, konzumaci multimédií, přístup k sociálním sítím, surfováním po internetu a řadu dalších aktivit.

HTC Desire S je povedeným nástupcem původního Desire, který se u zákazníků bezesporu i tentokrát dočká velké popularity.

Plusy:

 • Dobrá výdrž baterie
 • Velká vnitřní paměť
 • Nejnovější verze operačního systému Android
 • Rychlé a plynulé reakce přístroje
 • Inovace v HTC Sense včetně jeho webového portálu
 • Čtečka elektronických knih
 • Velké množství widgetů
 • Rychlá a přesná GPS
 • Kvalitní zvuk
 • Možnosti USB připojení
 • DLNA a 3G Wi-Fi hotspot
 • Bohaté možnosti přizpůsobení
 • Práce s více Exchange účty současně
 • Kvalitní unibody konstrukce a moderní design
 • Podpora 720p videa
 • Rychlé připojení k internetu
 • Redukce okolního ruchu během hovoru

Mínusy:

 • Nepříliš povedená navigace
 • Slabší fotoaparát
 • Problémy s aktivací letadlového režimu


Zdroj: smartphonegurus.com

Frantisek_Doupal
PDASOFT TEAM


 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Související odkazy
· Více o tématu Hardware Android
· Další články od autora Frantisek_Doupal


Nejčtenější článek na téma Hardware Android:
Samsung Galaxy S2 - nejlepší Android současnosti


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek20160630caihuali (Hodnocení: 1)
Od: 2016315yuanyuan (kyuanyuan921@163.com) - Čtvrtek, 30.06. 2016 - 09:08:58
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
thomas sabo uk [www.thomassabo.me.uk]
longchamp pas cher [www.longchamppas-cher.fr]
coach outlet [www.coachoutletonline-stores.us.com]
mbt shoes outlet [www.mbtshoesoutlet.us.com]
calvin klein underwear [www.calvinklein.in.net]
ray ban sunglasses [www.raybansunglass.com.au]
swarovski crystal [www.swarovskicrystal.us.com]
rolex orologi [www.rolex-watches.it]
fitflops clearance [www.fitflopssale.in.net]
coach outlet online [www.coachoutlethandbags.us.com]
ray-ban sunglasses [www.raybansun-glasses.in.net]
lululemon uk [www.lululemonoutlet.org.uk]
michael kors uk outlet

Přečíst zbytek komentáře...

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.49 sekund

RSS - články RSS - fórum