DomůVáš účetFórumeObchodTémataKontaktiPod/iPhoneOpravy iPhonů
27. února 2024  
 
Nabídka
· Domů
· Archív článků
· Countdown
· Developing Group
· Fórum
· Freeware
· Obchod
· Odkazy
· PDASoft klub
· Seznam uživatelů
· Sidebar
· Témata
· Uživatelé PDA
· Váš účet
· Verze pro PDA

Reklama

Značkové příslušenství za neznačkové ceny!


Vyhledávání


Pokročilé vyhledávání

Kdo je online
V tuto chvíli je 78 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

eObchod Info

eBook čtečka eB-700

Zařízení eBook 700 je čtečka elektronických knih s plnou podporou českého jazyka a desítky nejpoužívanějších formátů elektronických knih, hudby a videa za nejnižší cenu na trhu! K dostání je v černé a bílé barvě.

Cena: 1994 Kč vč. DPHSluchátka pro Samsung Galaxy S II

Nová sluchátka pro váš skvělý moderní smartphone Samsung Galaxy i9100. Super cena!

Cena: 99 Kč vč. DPHR4i SDHC White Dual Core pro DS/3DS

Rozšiřující karta pro herní konzole Nintendo DS / DS Lite / 3DS apod., která vám umožní přehrávat počítačové hry stažené z internetu.

Cena: 348 KčNabíjecí Touchstone sada pro Palm Pré

Třídílná Touchstone sada pro smartphone HP / Palm Pré / Pixy obsahující touchstone nabíječku, síťový adaptér s redukcí pro české zásuvky a microUSB kabel pro propojení.

Cena: 782 KčSluchátka Sony Ericsson HPM-70

Handsfree sluchátka pro mobilní telefony Sony Ericsson za super cenu!

Cena: 114 Kč vč. DPHVyhřívané USB rukavice

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro chladné období? Vyhřívané USB rukavice jistě potěší a jedno zda to bude na začátku zimy, nebo na jejím konci! STOP prokřelým prstům!

Cena: 363 Kč vč. DPHTTX Audio FM vysílač do auta

Poslouchejte hudbu ze svého PDA, smartphonu nebo MP3 přehrávače v rádiu!

- 7 kanálů
- Dosah přenosu: 5m
- Výhodná nízká cena!

Cena: 240 Kč vč. DPHScreenWard Protector pro iPhone 3G

Ochranná fólie ScreenWard společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA nebo smartphonu dopřát.

Cena: 101 Kč


Ochranná fólie PrivacyWard pro Pocket PC 2.8"

Speciální bezpečnostní a ochranná fólie. Chraňte displej svého PDA a zároveň chraňte jeho obsah. Super cena!

Cena: 58 Kč

Pro všechna Windows Mobile PDA s 2,8" displejem.


Nabíječka do auta pro Treo 750/650

Malá, lehká, skladná, levná a tedy vždy po ruce.

Cena: 153 KčMatná ScreenWard fólie pro Treo 680

Ochranná fólie ScreenWard od společnosti ADPO patří mezi jedny z nejlepších fólií pro PDA, které můžete svému PDA dopřát. Nyní za bezkonkuenční cenu!

Cena: 58 KčNavštivte
LevnaKoupe.cz - e-shop s výpočetní technikou - počítače,Notebooky, PDA příslušenství (Palm, Pocket PC, iPhone), Software, Hry (STEAM KEYS

CE4YOU

POCKET4YOU

Palmknihy - knihy do vaší dlaně

Queer Research

ADPO


Google Analytics

ADPO ScreenWard folie

Filmové ukázky: Swing Girls - Japonské školačky hrají jazz
Filmové ukázky

Muset se učit i o prázdninách je pěkná otrava. Koho by to bavilo, sedět ve třídě, poslouchat jak učitel vykládá něco o nějaký matice zatímco venku je krásně, sluníčko svítí a svět si užívá léta. Asi nikoho. A nezáleží na tom, zda musíte sedět ve škole v Čechách nebo v Japonsku. Dnešní film vypráví, jak se s tím vypořádaly jedny japonské školačky.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Filmové ukázky: Save the green planet - Zachraňte zelenou planetu
Filmové ukázky

Dobré spiknutí není lehké odhalit. I když se pokusíte zveřejnit pravdu, nikdo vám neuvěří. Všichni si budou myslet, že jste blázni. Co tedy dělat v případě, že jste jediný, kdo může zabránit obrovské katastrofě? Co když jste jediný, kdo zná pravdu? Co když jste jediný, kdo dokáže pravdě uvěřit, ač zní sebefantastičtištěji? Nezbývá nic jiného, než "Save the green planet". A o tom je i tento film.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Filmové ukázky: Superman - Doomsday - Do hrobu a zase ven
Filmové ukázky

Supermana jistě moc představovat nemusím. Dokonce jsem vám tu už jeden film o něm popisoval. Tehdy se jednalo o film hraný, dnes půjde o kresleného superhrdinu. Minule jsem filmem nebyl moc nadšen, bude to dnes lepší?

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Filmové ukázky: Říše hraček
Filmové ukázky

Vánoce jsou přese všechna vznešená slova o lásce, klidu a rodině také i o dárcích. Každé dítě se těší, co najde pod stromečkem. A mnohdy se těšíme i my starší. Každý dospělý přeci rád koupí svému dítěti hračku, s kterou by si sám rád hrál a tajně doufá, že ho dítko ke hře přizve. No a na hračkářství se podíváme i v dnešní filmové ukázce. Říkáte si, že v hračkářstvích jste před Vánoci strávili času už dost? V takovémto pravděpodobně ne.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Filmové ukázky: Transformers - oživlé výdobytky moderní doby
Filmové ukázky

Než se začal počítat čas, existovala Krychle. Nevíme, odkud se vzala. Víme jen, že měla moc stvořit světy a naplnit je životem. Takto se zrodila naše rasa. Tak začíná film a tak vznikla rasa inteligentních strojů plných života a schopných měnit svou podobu - Transformeři. Oni hrají v tomto filmu hlavní roli, takže o efekty nebude nouze.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Filmové ukázky: Hvězdný prach
Články napříč platformami

O různých pohádkách jsme tu už psali. Zajímavých animovaných pohádek se každý rok urodí spousta. Ale nevzpomínám si, kdy bychom tu naposled psali o nějaké hrané pohádce. Toto se pokusím dnes trochu napravit a podíváme se na film Hvězdný prach.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Filmové ukázky: Smrtonosná past 4 - John McClane a počítačoví teroristi
Filmové ukázky

Donedávna trilogii Smrtonosných pastí (Die Hard) zná asi každý. Hlavní hrdina John McClane (Bruce Willis) se vždy znenadání a bez vlastního přičinění ocitne sám proti bandě ozbrojených teroristů, které musí zabít. V prvních dílech se snaží při zabíjení teroristů ochránit manželku. V třetím díle už není proti teroristům sám, ale za to manželka ho už opustila (asi se jí nelíbila společnost teroristů). Co přináší čtyřka? Žádné velké změny, ale opět spoustu rozbíjení a zabíjení. Je tedy se na co těšit.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Filmové ukázky: Next - krátký náhled do budoucnosti není zlý
Filmové ukázky

Vidět do budoucnosti by chtěl asi každý z nás. Když už ne kvůli velkým výhrám v loteriích, tak alespoň abychom věděli, jak správně reagovat na položenou otázku (ať už od zkoušejícího nebo od přítelkyně). Cris Johnson (Nicolas Cage), známější pod svým uměleckým jménem Frank Cadillac, to dokáže. Ale nepřináší to jen samé slasti, jak si asi každý z nás představuje...

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Filmové ukázky: Simpsonovi ve filmu
Filmové ukázky

Žluté postavičky ze Springfieldu zná asi každý z nás. Dlouho nás bavili v seriálu a letos přidali i svůj první film. Dokonce běží v českých kinech i dabovaný. Takže ani ti anglicky špatně rozumějící nemusí číst titulky. Film je 2D animovaný, jak už jsme u těchto postaviček zvyklí. A o čem, že to vlastně celé je? Na to se podíváme v dnešním článku.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 4)

Filmové ukázky: Ah, My Goddess! - Bohyně mezi námi
Filmové ukázky

Co znám lidi zabývající se počítačema, tak všichni koukají na sci-fi. Asi to má i nějaký důvod. Jako třeba, že když člověk tráví všechen volný čas mezi kompy, rád kouká na film, kde kompy ožívají :-D Dále jsem zjistil, že drtivá většina informatiků kouká na animé. Pokud vás osobně animé ještě nepohltilo, dnes se podíváme na jednu malinkatou ukázku...

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 3)

Filmové ukázky: Jednotka příliš rychlého nasazení - Městský polda na venkově
Filmové ukázky

Všichni to jistě znáte nevraživost mezi obyvateli metropole a vesničany. Vesničané se podivují, že Pražáci se nevyznají v Praze, že oni se ve své vesnici nebo městě vyznají dokonale. Pražáci odpovídají, že znát dvě hospody a kostel nedá moc práce. Co se stane, když jednoho z nejlepších a velmi aktivních Londýnských policistů přeloží na vesnici, která skoro ani není na mapě? Zaběhlý stereotyp na vesnici vezme za své.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Filmové ukázky: Piráti z Karibiku 3: Na konci světa
Filmové ukázky

Pro ty co nevědí o co se jedná ve zkratce. Série Piráti z Karibiku jsou překvapivě filmy o pirátech plavících se v Karibiku. Není to ale jen o nich, ale i o tamní Anglické nadvládě v koloniích. Jak už to tak ve filmech o pirátech bývá, piráti jsou ti hodní milovníci svobody a žádní krvežížniví hrabivci. Naopak zástupci státu jsou ti zlí, krvežížniví a utlačují nebohé, po svobodě bažící obyvatelstvo. Minulý díl této série skončil otevřeně, tak tu máme pokračování.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 4.83)

Filmové ukázky: Harry Potter and the Order of the Phoenix
Autor: Petr_Benda
Filmové ukázky

Příznivci Harryho Pottera by měli zbystřit, protože společně se sedmou knihou (Harry Potter and the Deathly Hallows) vyšel film k pátému dílu série - Harry Potter and the Order of the Phoenix. K pohádce pro děti má sice hodně daleko, ale i tak to vůbec není špatné.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Filmové ukázky: Renezance - Černobílé sci-fi
Filmové ukázky

Když se podíváte na současné filmy, každý z nich se honosí velkolepými efekty a počítačovými animacemi. Od začátku až dokonce věrné barvy, ne-li dokonce 3D obraz. Vyjímku tvořilo SinCity a byla to velkolepá vyjímka. Pokud vás už z přemíry barviček v dnešních filmech bolí oči, Renezance je film akorát pro vás. Černobílý film, po jehož shlédnutí pro vás bude barevnost reálného světa cestou z kina opravdovým šokem.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 4)

Filmové ukázky: Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
Autor: Petr_Benda
Filmové ukázky

Po nepříliš oslnivém prvním díle do kin přišel druhý film podle marvellovského komiksu Fantastic Four, tentokrát s tajemným Silver Surferem v roli tajemného drsňáka.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

Filmové ukázky: Ratatouille - Krysí labužník
Filmové ukázky

Společnost Pixar má již za sebou několik velice úspěšných 3D animovaných filmů, ať to byl ztracený Nemo, hyperaktivní mravenec, Příšerky, Úžasňákovi, nebo rychlá Auta. Všechny tyto úspěšné snímky měly šmrnc, vtip, skvělou grafiku a provedení a proto není divu, že mnohý z milovníků tohoto filmového žánru netrpělivě čeká na tuto novinku od konkurenta Disneyových studií. Jaká bude francouzká krysa? Rozhodně zmlsaná!

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 3.5)

Filmové ukázky: Idiocracy - Amerika za pár set let
Filmové ukázky

Také máte občas pocit, že společnost upadá? Dříve lidé chodili do divadla, do opery, chodili na plesy... Dnes většina lidí považuje za vrcholný kulturní zážitek vyrazit do multikina na nějaký romantický film nebo na krvavou střílečku. Podle Darwina přežívají ti nejsilnější a nejchytřejší. Ale je to stále ještě pravda? Mají chytřejší a silnější jedinci větší šanci na přežití? Mají více dětí? Dnes to už neplatí. Lidé s vysokou inteligencí mívají málo dětí, jelikož za ně cítí odpovědnost. Na druhé straně lidé bez valného vzdělání žijící z podpory mívají dětí habaděj... Kam to všechno povede? O tom vypráví tento film.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 5)

Filmové ukázky: Fontána - Hledání věčného života
Filmové ukázky

Také jste si už jistě položili otázku, jaké by to bylo žít věčně. Objevit lék na smrt. Vyléčit jím všechny, na kom vám záleží a nemuset nikdy nikoho z nich ztratit. O tom pojednává film, z něhož je dnešní ukázka. O hledání nesmrtelnosti.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 4)

Filmové ukázky: Spiderman 3 - Superhrdina k politování
Filmové ukázky

Jaké znáte superhrdiny? Asi nejslavnějším je Superman. Na druhého v pořadí si asi vzpomenete na Batmana. Kdo obsadí třetí příčku. Hádal bych Petera Parkera alias Spidermana. Dnes se podíváme na třetí pokračování hraného filmu o tomto hrdinovi. Mám ještě v živé paměti kreslený seriál a tak se předem omlouvám, ale občas se prostě nedá ubránit srovnání.

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 4.25)

Filmové ukázky: Stormbreaker - Tajný agent školou povinný
Filmové ukázky

Alex Rider je obyčejný kluk. Když byl malý přišel o rodiče a od té doby se o něj stará jeho strýc s přítelkyní. Vede obyčejný život, chodí do školy... Jeho strýc má běžnou nudnou práci bankovního úředníka. Bohužel tato práce vyžaduje hodně cestování a tak se s ním Alex vídá jen občas. O to horší je zpráva, že se jeho opatrovník zabil v autě při autonehodě. A co teprve když Alex objeví, že ve skutečnosti byl jeho strýc zastřelen? To trochu zamává s jeho životem...

(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 4.5)

96 článků (5 stránek, 20 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:


Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Novinky na PDAsoft.cz
Aktuality | Archív aktualit |
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro iPAD2 skladem! více...
.: 11. 10. 2013 - Ochranné fólie pro MacBook Air 13.3" skladem! více...
.: 04. 03. 2012 - Snížení cen baterií pro PDA a smartphony o 10-20%! Sledujte v našem eShopu! více...
Nové soubory | Free Recovery Software | FlushIt!.prc |

Kolik zbývá?

Pro začátečníky ...
Pro zacatecniky...

Anketa
Co vy a Samsung Galaxy S IV ?

Mám iPhone 4 a vystačím si
Mám iPhone 5 a neměnil bych
Mám Samsung Galaxy S III a zatím stačí
Toužím po něm
Nezajímá mne
Chtěl bych, ale nemám na něj
Chtěl bych a pilně šetřímVýsledky
Další ankety

Účastníků 85

Sudoku na každý den

Reklama

Prislusenstvi pro PDA

Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Vše ostatní vlastní © 2004 Sale&Consulting Company s.r.o.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.44 sekund

RSS - články RSS - fórum