PDASoft

Lechtivé hry na displejích PDA
Publikováno: Pondělí, 20.06. 2005 - 00:00:00
Téma: Počítačové hry pro PalmOS & Pocket PC


Co si budeme povídat, PDAčka jsou stále doménou mužů a jejich technických a drahých hraček. Hned v závěsu co do výdajů u muže jsou ženy, proto často prodejci software i hardware hledají cesty, jak obojí skloubit. Proto se často můžeme setkat s erotickými hrami pro toho či onoho počítačového miláčka a mnohdy v rámci reklamní kampaně i zadarmo.Už před časem jsme vás seznámili s erotickými karetními hrami v našem článku Strip Poker II pro Palm OS. karetní svlékací hry jsou na počátačích opravdu proslulé a kdo by neznal třeba PalmaSutru (která by se po prázdninách mohla objevit i v češtině).

Dnes pro vás máme erotické hry jiné než karetní, jedná se o proslulou hru Tetris s odhalováním (jak jinak) mladé a krásné (opět, jak jinak) dívky na displeji vašeho PDA. Všechny hry pochází od společnosti SexArm, která se na erotické hry specializuje. Na své si na jejich stránkách přijdou jak uživatelé Palm OS, tak i Pocket PC platformy a jejich hry je možné hrát i on-line přes web.

BlockBusting Babes Lite

A začněme hned od začátku něčím, co je přístupné každé kapse, něčím, co je zcela zadarmo.

Tuto hru jistě uvítají všichni tetrisomilové, kteří si nejen rádi procvičí hbité prsty a bystrý mozek, ale také jejichž oko rádo libě spočine na krásných a ladných křivkách úžasných dívek a žen. Čím lépe a déle hrajete tuto hru, tím méně toho mají dívky na sobě a tomu už já říkám pořádná motivace, co vy na to pánové? Hrou vás budou provázet nejkrásnější dívky od HEGRE-ARCHIVES.COM.

Verze pro Pocket PC: Stáhněte si ZIP1,46 MB
Verze pro Palm OS 5.0: Stáhněte si ZIP 1,08 MB
(Hi-Res displej, 65K barev)

BlockBusting Babes Premium

Jedná se o rozšířenou verzi předchozí hry. Zde na vás čeká na 75 sexy fotografií dívek ze všech koutů nejen Evropy, ale z celého světa, které pro vás sesbíral Petter Hegre. Potěšit může i ta skutečnost, že se jedná o profesionální modelky, jejichž tělo je opravdu perfektní (tak pozor, ať vám na displej občas při hraní této hry neukápne slina).

Verze pro Pocket PC: Stáhněte si ZIP 2,59 MB
Verze pro Palm OS 5.0: Stáhněte si ZIP 1,83 MB
(Hi-Res displej, 65K barev)

Registrace: 15,99 USD

SnowWhite StripTris 1.0

Tato hra je poněkud náročnější, než výše popisované tetrisové hry s doprovodnými erotickými fotografiemi. StripTris totiž v sobě kombinuje prvky tetrisu a obrázkové skládačky. Tetrisové kostky totiž obsahují částečky fotografie, která se vám bude skládat v pravé části displeje.

Tato verze hry je vánočně zaměřena, ale myslím, že si ji s chutí zahrajete i uprostřed parného léta. Možná, že tím spíše, i když těžko říci, zda vás pohled na mladé krásky na sněhu rozpálí, nebo zchladí.

Verze pro Sony Clie: Stáhněte si ZIP 289 kB
Verze pro Palm OS 5.0: Stáhněte si ZIP 255 kB
(Hi-Res displej, 65K barev)

StripTris 1.0

Opět plná a rozšířená verze předchozí bezplatné varianty hry. Za svých pár korun (dolarů) získáte více a více lechtivých fotografií. Co více napsat…. Lepší je si tuto hru zahrát.

Verze pro Sony Clie: Stáhněte si ZIP 1,66 MB
Verze pro Palm OS 5.0: Stáhněte si ZIP 1,63 MB
(Hi-Res displej, 65K barev)

Registrace: 15,99 USDTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1300