PDASoft

Pocket Kamasutra 1.0  Sex, sex a zase sex
Publikováno: Pondělí, 22.08. 2005 - 00:00:00
Téma: Software pro PalmOS & Pocket PC


SEX – nejčastěji vyhledávané slovo na Internetu. Podíváte se na nabídku časopisů v nejbližší trafice a SEX na vás hledí z každé druhé obálky. Není divu, že pronikl i na obrazovky našich PDAček a smartphonů. Tentokrát s moderní biblí sexu, indickou Kamasutrou.Majitelé Palmů si jistě vzpomenou na velice slibný freeware projekt PalmaSutra, který byl určen pro starší PDA. Bohužel, když uživatelé PDA s Palm OS 5 chtěli vydupat novou, aktualizovanou verzi, museli programátoři s pravdou ven. Zdrojové kódy zmizely v nenávratnu na havarovaném pevném disku a nová verze PalmSutry by se musela vytvořit zcela znova, nebylo už možné ji jen vylepšit a přizpůsobit. To byla opravdu těžká rána pro všechny nezkušené sexuchtivce, kteří doufali, že večer pod peřinou naleznou ve svém Palmu radu, jak na to.

Naštěstí se stejného tématu chytila ruská společnost Intorine a vytvořila novou a neotřelou verzi Kamasutry do kapsy.

Kdo by v aplikaci Pocket Kamasutra hledal nějakou lechtivou erotiku, nebo snad pornografii, bude zklamán. Hlavními aktéry, kteří předvádí inspirativní sexuální polohy, jsou totiž formeláci, alias pajďuláci z plastelíny, kteří jen tak někoho (snad) nepohorší.

Klikni pro zvetseni obrazku V programu Pocket Kamasutra naleznete bezmála pět desítek sexuálních pozic, které dozajista zpestří váš partnerský život. Co nepotěší, je skutečnost, že si za tuto encyklopedii animovaného sexu budete muset zaplatit. Co se týká samotného programu, pak bych především palmisty upozornil, že se jedná o pořádného otesánka, který pro sebe potřebuje 10 MB ! (majitelé Pocket PC vystačí jen s 15 MB, ale ti jsou na to vesměs zvyklí, neboť aplikace pro Pocket PC oproti Palm OS jsou běžně několikanásobně větší a náročnější na hardware).

Autoři programu slibují bleskovou registraci jejich produktu, do pěti minut po zaplacení registračního poplatku. Takže pokud vám s partnerkou dojde fantasie a budete hledat inspiraci, pak ji můžete mít během několika minut ve vašem PDA.


Kategorie Volný čas
Výrobce Intorine
Licence Komerční
Verze 1.0
Nároky PocketPC 2002/2003
Palm OS 5
Smartphone Series 60
Cena 19,95 U$
Download Pocket PC15,4 MB
Palm OS10,2 MB
Symbian OS3,3 MB
Hodnocení * * * * *Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1439