PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 71.
Publikováno: Středa, 01.03. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Tak jako každou středu, i dnes máme pro herní nadšence a příznivce Pocket PC zajímavou nabídku tří herních titulů pro jejich milášky. Dnešek bude tak trochu ve znamení rychlého pohybu, protože na vás čeká jeden vrtulník, rychlá kola a nakonec raketový pohon. Takže zapněte své Pocket PC a vžžžžaaauuuuu...WinCE logo 3D Chopper Fight 1.1f

Válka hraček pokračuje. Tentokrát je do boje nasazen malý modelářský vrtulník, aby zvlád bitvu nejen v obývacím pokoji, ložnici a pokoji pro děti, ale kdekoliv v domě a na přilehlé zahradě! Vysoká umělá inteligence vašich protivníků prověří vaše schopnosti dálkového ovládání. Skvělá 3D grafika a gvýborné bojové efekty. Podpora grafických akcelerátorů!

Min. požadavky: Pocket PC 2002/03, Windows Mobile 2003/SE
Cena: 19,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP2,2 MB

WinCE logo Dreamway for Pocket PC 1.5.2

Špičková a velmi zábavná hra z prostředí kreslených závodních autíček. Klikatá dráha, nepříjemní protivníci, skvělá grafika a moře zábavy, to jsou atributy této skvělé hry. Vezkoušejte a neprohloupíte. Tři úrovně obtížnosti, sedm závodních drah, dvanáct bonusů a sedm typů závodních aut.

Min. požadavky: VGA: Pocket PC
8 MB RAM
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 4,8 MB

WinCE logo Blazar 1.10

Klasická rolující vesmírná střílečka. Vaším jediným úkolem je letět a přežít. Postupnou likvidací nepřátel máte možnost získat různé bonusy pro vylepšení své kosmické lodi. Hra byla nominována na hru roku 2005 časopisu PC Magazine!

Min. požadavky: Pocket PC, ARM procesor
Cena: 6,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 812 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1835