PDASoft

Projekt Origami od Microsoftu
Publikováno: Čtvrtek, 02.03. 2006 - 00:00:00
Téma: Hardware Windows Mobile


Společnost Microsoft dnes hodlá uvést svůj projekt Origami. Protože se jedná o velice zajímavý projekt velkého Billa, máme pro vás několik zajímavých informací, které jsme pro vás získali ještě před jejich oficiálním zveřejněním.Co znamená Projekt Origami?

Oficiálně se o Projektu Origami od Microsoftu nedozvíme dříve než 2.března 2006, ale to nás samozřejmě nezastaví od luxování informací po Internetu a hledání odpovědí. Díky zmínce na serveru Engadged jsem objevili video, které zobrazuje Projekt Origami jako ultrapřenosný lifestyle PC. Můžete se na to sami podívat, stačí navštívit D-Kitchen, potom kliknout Enter, Work, BrandTheatre a Microsoft Origami. Až se na to podíváte, dejte nám vědět co si o tom myslíte.

Klikni pro zvetseni obrazku Klikni pro zvetseni obrazku
Klikni pro zvetseni obrazku Klikni pro zvetseni obrazku
Klikni pro zvetseni obrazku Klikni pro zvetseni obrazku
Klikni pro zvetseni obrazku Klikni pro zvetseni obrazku

Microsoft Origami

Klikni pro zvetseni obrazku

Minulý týden byl krátce k vidění záhadný Microsoftí Projekt Origami, jehož koncept z části unikl z marketingového zdroje a z části také od Roberta Scoble, který toto zařízení předváděl a samozřejmě díky videoprezentaci tohoto počítače s bezdrátovými technologiemi, klávesnicí a dotykovým displejem. Tento přístroj se krátce objevil a rychle zase zmizel na Internetu. Jistě existuje stále na mnoha dalších odkazech. Navíc video ukázka také záhadně zmizela, i když společnost potvrdila, že se jedná o skutečnou autentickou prezentaci ranného prototypu Origami, ale tvrdí, že záběry jsou rok staré. Mezitím proniklo na povrch, že při odhalení projektu naplánovaného na dnešní čtvrtek, se bude nejspíše jednat o technologicky ještě nehotový produkt. Což ostatně potvrzuje i naše domněnky. Jestliže se u Microsoftu v poslední době diskutovalo o „Ultramobilním lifestyle PC„ přesně to odpovídá popisu toho, co nám chystá společnost ve čtvrte odhalit. Bez ohledu na tento případ, Microsoftu se v současnosti podařilo ukrást překvapení Stevie Jobse jehož následně vyvolaný šum kolem Origami téměř pohřbil zvěsti o blížícím se oznámení od společnosti Apple.

( Společnost Apple totiž během několika týdnů oslaví významné kulaté výročí, uplyne už 30 let od okamžiku založení počítačové společnosti Apple. V této spojitosti se už delší čas spekuluje o tom, jaké překvapení pro nás Apple chystá na své kulatiny. Ve hře je iPod s Mac OS systémem, nový sub-notebook, smartphone, malé PDA atd. Pozn. šéfredaktora)


Zdroj: Ryan Block pro Engadget.comTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1837