PDASoft

Hry na víkend 105.
Publikováno: Pátek, 03.03. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Sláva, sláva, opět je tu víkend a s ním naše pravidelná herní rubrika pro Palm OS milášky. Dnes pro vás máme nachystanou zajímavou portaci jedné oblíbené plošinovky, něco pro karetní maniaky a na závěr ještě jednu reinkarnaci jedné populární hry z PC.Palm logo PalmPlex 1.0

Návrat legendy z obrazovek stolních PC počítačů z 90. let, hry SupaPlex. Musíte v bludišti posbírat infotrony a najít východ. V dalších a dalších úrovních však už na vás budou čekat nebezpeční protivníci, kteří vás na počkání sežerou, nebo překážky ve formě nejrůznějších hlavolamů, které budete muset vyřešit, abyste se k infotronům a k východu z dané úrovně dostali.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 181 kB

Palm logo Klondike Mania Pro 2.00

Máte rádi haretní hry? Příjemnou grafiku? pak se vám jistě Klondike Mania bude líbit, protože herní prostředí je graficky velmi vypracované a čeká na vác na padesát karetních her typu solitaire! Určitě jich bude dost na to, abyste si zkrátili kdejakou dlouho chvilku.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: 9,98 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 1,59 MB

Palm logo Open Jazz Jackrabbit 0.2

Asi jen málokdo nezná herní hit z 90. let, plošinovku s drsným zajícem Jazzem, který se vydává do boje proti ninja želvám, které unesli zaječí princeznu. Na obrazovkách PC tenkráte zajíc Jazz oblékl zelený maskovací hábit, nasadil si rambo čelenku a vyrazil do boje za záchranu zaječí krásky.
Pro spuštění hry je potřeba mít na paměťové kartě ve složce /Palm/Programs/OpenJazz soubory z plné, nebo shareware verze (DOS nebo Windows).

Min. požadavky: Palm OS 5.0
PC verze hry Jazz jackrabbit
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP105 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1839