PDASoft

Pozvánka na 13. pražský sraz majitelů a příznivců PDA
Publikováno: Pondělí, 06.03. 2006 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


Jak již Karel Izera ve svém březnovém úvodníku avizoval a našem fóru prodebatoval, 9.3.2006 proběhne již 13. pražský sraz PDAčkařů. Tento sraz proběhne, jako již tradičně, v žižkovské restauraci Alabama, od 18:00. Těšit se můžete nejen na to, že se setkáte s kolegy PDAčkaři, ale také na řadu soutěží o plné verze software, které náš server věnuje při příležitosti oslav druhého roku spuštění!Klikni pro zvetseni Začátek března nebude letos jen ve znamení MDŽ, ale především skromných oslav našeho serveru, který už má za sebou dva roky plné zajímavých článků ze světa mobilní techniky, recenzí a novinek pro všechny majitele a příznivce PDA.

Rozhodně byste si neměli nechat tyto oslavy ujít, už jen proto, že máme pro vás přichystáno několik zajímavých soutěží, jejichž úspěšní výherci získají plné verze zajímavého softwaru pro své PDAčko.

Ani tentokrát budou na srazu známé tváře redaktorů PDASoftu, lidí jenž vám každý den v týdnu přinášejí novinky ze světa PDA a dělí se nejen o své zkušenosti s mobilní technikou. Určitě se dostaví knižní magnát a velkovydavatel pokleslé (a o to více žádané) literatury Jirka Vlček z PalmKnih a čtenáři a přispěvatelé podobně zaměřených serverů pro PDA, Pocket PC a Palm OS zařízení.

Kdo se zúčastnil předchozích srazů může potvrdit, že ceny, energetická hodnota a chuťové požitky podávaných jídel a zlatavého moku jsou v přijatelné korelaci.

Jako již tradičně bude K dispozici i malý stánkový prodej s nabídkou eObchodu PDASoftu a eShopu MP3hifi. Pokud tedy budete mít zájem o nějaké konkrétní zboží, které si budete chtít prohlédnout, nebo rovnou zakoupit, nezapomeňte dát vědět (například v diskusi pod článkem, nebo v diskusním fóru a PDA srazu).

Jak se dostanete na sraz?

Sraz se bude konat v restauraci Alabama (Koněvova 57, Praha 3, Žižkov), dne 9.3.2006 od 18:00 hodin.

Lokace: zastávka BUS - Černínova, vystoupíte PŘÍMO před restaurací !

Doprava:

např.

  • z Václavského náměstí (stanice Jindřišská) tramvají 9 na Olšanské náměstí (10 minut) a odtud autobusem 136 (5 minut).
  • z Florence přímým autobusem 133 (6 minut)
  • z Palmovky tramvají 1, 10, 19 (4 minuty) a pak autobusem 207, 136 (3 minuty) a nebo to dojdete pěšky je to 1 zastávka, max. 5 minut chůzeTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1845