PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 72.
Publikováno: Středa, 08.03. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Pro všechny majitele Pocket PC je tu i dnes malá nadílka herních titulů pro zpříjemnění dlouhé chvíle. Naštěstí se se svým PDAškem nemusíte ani chvíli nudit, protože postačí jej vytáhnout z kapsy a spustit nějakou zajímavou hru, třeba jednu z těch, které jsme pro vás nachystali dnes.WinCE logo AquaLife 1.0

Doslova úžasný simulátor podmořského života. Staňte se rybkou v moři, sežerte vše, co je menší než vy sami a vyhýbejte se všem rybám, které jsou větší než vy, resp. mají větší tlamu a zuby než vy sami. Jen ta největší a nejžravější ryba se stane vládcem moře. Budete to vy? Hra navíc obsahuje několik zajímavých bonusů pro zpestření.

Min. požadavky: Pocket PC
Cena: 12,00 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP4,2 MB

WinCE logo Kursk 1.025

Společnost HyperForge uvedla na displeje největší tankovou bitvu Druhé světové války, kde se střetlo několik tisícovek sovětských a nacistických tanků. Jedná se o 3D first-person hru, kdy je vaším úkolem zabrat a ubránit území. K dispozici máte jak autentické prostředí, tak i zbraně, od pancéřové pěsti, samopalu až po tank T-34. Ve více než dvou stovkách úrovní obtížnosti a pěti herních úrovní můžete otestovat své vojenské schopnosti.

Min. požadavky: Pocket PC 2002/2003
Cena: 4,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 1,9 MB

WinCE logo Smart Mahjong 1.4.2156

Smart Mahjong je Pocket PC verze staré populární čínské stolní hry. Vaším úkolem je postupně z naskládané hromádky odebrat všech 144 herních kamenů. K dispozici je několik různých sad kamenů, je možné otáčet displej, funce Autoplay a Undo.

Min. požadavky: Pocket PC
.NET CF Runtimes
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 1,07 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1850