PDASoft

Palm Biorythms 3.0  do vašeho Palmu zavítala věda
Publikováno: Pondělí, 13.03. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze software pro Palm


Někteří jistě poznají lehce upravenou větu z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje. V tomto filmu musel přijet „počítač“ UK120 na Tatře, aby hlavnímu hrdinovi za pouhých 15 Kčs vytiskl jeho kondiciogram. Od té doby uplynula pěkná řádka let a vy máte možnost si takový kondiciogram vytvořit na svém miláškovi a hlavně zadarmo.Palm Biorhythms (jinak též Palm Bio) je od firmy Brian Apps. Biorytmus slouží k rozpoznání dnů, kdy jste nebo nejste inteligentní, citlivý nebo fyzicky zdatný. Po prvním spuštění aplikace jste dotázáni na vaše jméno a datum narození. Z toho pak Palm Bio vypočítá váš biorytmus, který není v podobě nul, puntíků, hvězdiček a křížků, ale sinusoidy.

Klikni pro zvetseni obrazku Klikni pro zvetseni obrazku

Na základní obrazovce jsou tři - zelená, červená a modrá, při čemž každá ukazuje něco jiného. Uprostřed je křížek, který se posouvá podle dní. Čím blíže je barevný puntík horizontální polovině displeje vašeho Palma tím jste na tom hůře. Palm Bio toho, ale umí víc. Napíše vám na den jak jste staří, nebo kolik dní jste již na tomto světě.

Pokud máte více profilů zjistí vám na kolik procent máte podobné sinusoidy. V kalendáři nebo v seznamu vám ukáže vaše špatné dny.

Klikni pro zvetseni obrazku Klikni pro zvetseni obrazku

Mě to docela funguje a to na biorytmy, horoskopy, a další předpovědi moc nevěřím, ale rozhodně to někdy dokáže zvednout sebevědomí.


Kategorie Volný čas
Výrobce Brian Apps
Licence Freeware
Verze 3.0
Nároky Palm OS 3.5
Cena Zdarma
Download palmbio.zip - 92 kB
Hodnocení * * * * *Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1859