PDASoft

Zajímavosti v našem eObchodě 13.
Publikováno: Úterý, 14.03. 2006 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


Po malé odmlce vás opět chceme informovat o novinkách, které můžete najít v našem eObchodě, případně v našem partnerském shopíku na www.mp3hifi.cz. Vyslyšeli jsme vaše četné žádosti a přinášíme vám nabíjecí komplety 3 v 1 pro vaše PDAčka a další zajímavosti, které vás jistě potěší a to nejen svojí cenou.Před časem jsme vám nabídli za výhodnou cenu nabíjecí sadu ADPO Nabíjecí sada 3 v 1 pro Tungsten T5/Treo 650 a řada uživatelů litovala, že podobná sada není k dispozici i pro starší PDA s Palm Universal konektorem. To jsme však napravili a nyní máte možnost získat obdobnou sadu i pro své PDA.

USB Combo nabíjecí sada 3 v 1

Pokud vyrážíte často na cesty, nebo jen chcete být vždy připraveni (jako správní pionýři ), pak tato nabíjecí sada je něco, co se vám bude jistě hodit. Navíc je k dispozici za výrazně nižší cenu, než, kdybyste si museli jednotlivé nabíječky kupovat samostatně. Dalším plusem je, že vám tato sada zajišťuje poměrně velikou svobodu při změně PDAčka. postačí totiž jen zaměnit navíjecí kabel a můžete dobíjet jakékoliv jiné PDA, pokud k němu budete mít nabíjecí USB kabel.

Cena: 490 Kč, včetně DPH
K zakoupení:

  • USB Combo 3v1 pro Tungsten T3, eObchod
  • USB Combo 3v1 pro Tungsten T5/Treo 650, eObchod

Plastové pouzdro pro Zire 72

I majitelé Palm Zire 72 zatoužili po oblíbeném plastovém pouzdře, které s blížícími se teplými dny bude stále aktuálnější. Díky speciálnímu materiálu totiž toto pouzdro skvěle drží i ve spocené dlani a na rozdíl od klasických kožených pouzder jen minimálně zvětšuje objem vašeho PDA a přesto jej skvěle chrání. Navíc, cena není nijak vysoká! Majitelé smartphonů Treo považují toto pouzdro za jedno z nejoblíbenějších a jistě to nebude jen díky ceně.

Cena: 350 Kč, včetně DPH

K zakoupení:

  • Silicon Case pro Zire 72, MP3hifi
  • Silicon Case pro Treo 650, eObchod

Kožené pouzdro NoahArk pro MDA Compact

Opět máme skladem opravdu velmi kvalitní a oblíbená pouzdra pro malý smartphone MDA Compact od výrobce ArkNoah. Pokud vám přesto nevyhovuje kapsičkovité uchycení vašeho MDA v pouzdru, pak si můžete pro svůj smartphone pořídit podobné pouzdro od ADPO s bočním úchytem přístroje.

Cena: 390 Kč, včetně DPH
K zakoupení:

  • ArkNoah kožené pouzdro pro MDA Compact, eObchod
  • ADPO kožené pouzdro pro MDA Compact, eObchodTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1861