PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 73.
Publikováno: Středa, 15.03. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

I dnešní středu máme pro všechny majitele Pocket PC, kteří si alespoň čas od času chtějí zkrátit dlouhé chvíle, nebo pořádně zapařit na svém miláškovi, trojici zábavných a chytlavých (alespoň podle mě) počítačových her pro Pocket PC.WinCE logo Asta La Vista Baby 1.0

Jistě si vzpomeneta na tato slova z filmu Terminator II. V podobném duchu je i tato zajímavá hříčka, která je až nápadně populární hře Worms o nebezpečných a zákeřných bojových červech. Zde však místo červů máte šílená batolata, která jsou však těžce vyzbrojena a co do nebezpečnosti si s červíky rozhodně nezadají.

Min. požadavky: Pocket PC 2000 a vyšší
ARM/xScale, 7 MB volné paměti
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP3,2 MB

WinCE logo Retro Detonation

Klasika mezi klasikami. Novodobá reinkarnace hry typu Bomberman. Jednoduché ovládání, hezká grafika a skvělý hudební doprovod a ještě lepší FX efekty. Čeká na vás pět herních světů, dva herní módy, 16 různých příšer z nichž některé je opravdu záhodno zabít z co největší dálky, 20 bonusů a 4 druhy zbraní. Herní bludiště je generováno zcela nahodile a každá z úrovní je zcela unikátní.

Min. požadavky: Windows Mobile 2003/SE
ARM, 5 MB volné paměti
Cena: 7,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 0,9 MB

WinCE logo PocketMan 0.1

Je snad někdo, kdo by neznal tečkožrouta? Jednu z nej nej nejklasičtějších her na osobních počítačích, která se dočkala své verze i na socialistickém PMD? Není tedy divu, že se hra Pac-Man dočkala i freeware verze pro Pocket PC.

Min. požadavky: Pocket PC 2003
.NET CF Runtimes
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 532 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1863