PDASoft

Hry na víkend 107.
Publikováno: Pátek, 17.03. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Jaro už doslova buší na dveře, ale ještě než nám je vyvrátí z pantů, máme trochu času, abychom si zahráli někde v klidném koutku zajímavou hru na svém Palmu, než podlehneme volání přírody (a hormonů) a vyrazíme na nevyhřáté jarní meze.Palm logo MunchMan 1.15

Další z klonů klasické počítačové hry Pacman, alias Tečkožrout bludištní. Vaším úkolem, pokud jej přijmete Johne, je sďovat všechny tečky v bludišti a přitom se vyhýbat kontaktu se záludnými duchy. Pokud sníte mega-tečku, máte na několik málo vteřin šanci sežrat i nebezpečné duchy a získat tak prémiový bonus.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: 10,00 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 29 kB

Palm logo Virus Attack 2.1

Virus Attack je jedna z her, kde hrajete vlastně her více. Zde musíte likvidovat virovou nákazu tím, že z pilulek vytváříte zábrany proti virům. Pilulky musí mít stejnou barvu jako viry, proti kterým mají chránit. Čím vyšší herní úroveň, tím více různých virů budete na hrací ploše mít. Budete muset použít všechen svůj rozum a zručnost, abyste dokázali zničit virovou nákazu.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 12,00 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 321 kB

Palm logo Folder Follies 1.0

Hra, která prověří váš postřeh a rychle uvažování. Máte dvě a půl minuty na to, abyste nezaplnili obrazovku. Z herní plochy odebíráte sloupce a řady čtyř a více stejnobarevných kamenů.

Min. požadavky: Palm OS 4.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP739 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1867