PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 74.
Publikováno: Středa, 22.03. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Her pro Pocket PC není nikdy dost. Vždyť nikdy nemůžete vědět, kdy vás nějaká chytí tak, že nebudete moci přestat a bude chtít hru hrát a dohrát co nejdříve, protože vás chytla a vy máte neodolatelnou touhu ten svůj malý počítač s kusem software pokořit. Třeba se vám to povede s nějakou hrou, kterou vám dnes přinášíme.WinCE logo PocketCultMAME 0.4

Chcete si na svém Pocket PC zahrát herní pecky z herních automatů s procesorem Z-80 a Motorola 68000? Pak neváhejte a instalujte špičkový herní emulátor PocketCultMAME od Manuela C. Martíneze! (Multiple Arcade Machine Emulator) Snadná instalace, kterou zvládne každý. Pro hraní her budete jen potřebovat původní ROMky her, které jistě najdete v bezedném Internetu.

Min. požadavky: Pocket PC
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP1,2 MB

WinCE logo Mono,poly,Adventure 1.01

Jedná se o kolovou strategii typu Monopoly (u nás je spíše známější a populárnější varianta této hry pod názvem Dostihy a sázky). Hlavními protagonisty hry jsou: správný chlapík Mono, dívka Poly a zlobivec Adventure. Velmi neotřelá mutace hry Monopoly pro Pocket PC, která vás pobaví a zároveň donutí přemýšlet nad tím, jak pracují peníze.

Min. požadavky: Pocket PC, Pocket PC 2002
Cena: 7,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 1,1 MB

WinCE logo Golf Solitaire 1.0

Golf Solitaire je nestor mezi počítačovými hrami pro ukrácení volného času. Tak jako jiné pasiánsy, i zde musíte rozebrat rozdávaný balíček karet a vyrovnat karty a vyčistit herní stůl. Až se budete někde nudit, pasiáns je ta správná volba.

Min. požadavky: Pocket PC
.NET Compact Framework 1.0 (SP 3)
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 420 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1877