PDASoft

Hry na víkend 108.
Publikováno: Pátek, 24.03. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Tak jsem to před týdnem poněkud zakřikl a vypadá to, že zima se své vlády ještě nějaký čas nevzdá, ale to nám nebrání si stávají čas a nečas užít ve společnosti vašeho PDAčka a nějaké pěkné hry, třeba jedné z těch dnešních.Palm logo GX Curling Deluxe 1.0

Ještě stále je zima a nedávno nám skončily zimní olympijské hry, ke kterým se můžeme vrátit právě díky této hře. Budete potřebovat především dobrou strategii, přesné oko a ruku. Proti vám bude velmi vypracovaná umělá inteligence 16 protihráčských týmů.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 1,7 MB

Palm logo Pilldrop Lite 1.4.4

Zajímavá mutace ruské hry Tetris. Vaším úkolem, kromě skládání padajících lékových pilulek, je likvidace virové nákazy, po jejímž zlikvidování postupujete do další úrovně. Pokud byste nevěděli jak a která pilulka působí na které viry, pak se podívejte do malého návodu.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: 2,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 93 kB

Palm logo Tumble 1.6.4

Tumble patří mezi logické hry, které hloubavce chytnou a hned tak nepustí. Vaším úkolem je koulet koule po bludišti a rovnat je k sobě. Zpočátku vám to přijde jako velice snadné, ale upozorňuji vás, že tak to bude jen na začátku. Postupem času se hra přitvrdí a vy budete muset svoji hlavinku pořádně namáhat.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: 10 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP46 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1882