PDASoft

Hry na víkend 109.
Publikováno: Pátek, 31.03. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Už je tu prý jaro. Však byllo na čase, i když to zatím venku až tak nevypadá, ale blýská se na lepší a hlavně teplejší časy. A aby nám to čekání na léto lépe ubíhalo, máme tu pro vás, tak jako každý pátek, malou nadílku počítačových her pro Palm OS.Palm logo Shadowgate Classic 1.0

Hra, která potěší všechny milovníky fantasy a RPG her. Ocitáte se ve zemi Stínů, na tajemném hradě, kde na vás čeká nejen nezměrné bohatství, ale také hádanky a úkoly. Samozřejmě nemohou chybět podivní a děsiví nepřátelé, kteří se budou snažit překazit vám nalezení odpovědí na zadané hádanky a v plnění zadaných úkolů. V této nové verzi se můžete těšit na barevnou grafiku a zvukový doprovod.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: 19,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 718 kB

Palm logo ProjectX 1.10

ProjectX je rychlá akční hra, kde je vaším úkolem neustále pobíhat, prohledat šest různých místností (šest levelů), posbírat různé předměty a zastřelit vše, co vám připadne alespoň trochu nebezpečné. Pokud máte PDA s Palm OS 5, pak vás jistě potěší i cool hudební doprovod.

Min. požadavky: Palm OS 4.0
Cena: 8,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 284 kB

Palm logo MineHunt++ 1.0

Hledání min už dnes neodmyslitelně patří mezi klasické počítačové hry, kterými si hráči tříbí své kombinační a logické myšlení. V MineHunt++ máte k dispozici volby počtu min na hrací ploše, od 1 do 99 a dva různé způsoby ocenění vaší herní zručnosti.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 10 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1896