PDASoft

Slovo na září
Publikováno: Pátek, 01.09. 2006 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


A prázdniny jsou v ... za námi. Mnohých se to takřka nedotklo, ale studentská obec si musí zvykat na nové úkoly a povinnosti. Stejně tak i vývojáří aplikací nyní budou trávit více času u počítačů než v přírodě. Tedy co tu uvidíte v září?Začnu opět shrnutím předchozího měsíce a připomenu zde nejzajímavější události.

 • Program Pocket Tunes pro Palm OS povýšil na verzi 3.1.6.

 • V eObchodě je nově GPS BT Q910 za slušnou cenu 2.600,- Kč.

 • Výrazně jsme rozšířili originální příslušenství značky Palm. Včetně luxusního hardcasu pro Treo.

 • Nová verze Resco Photo Viewer pro Palm OS.

 • V srpnu byla také aktualizována verze navigačního programu SmartMaps pro Palm i Pocket PC. Verze pro Palm doznala mnoha změn.

 • Pokud využíváte navigaci TomTom, potěší vás jistě malá sleva tohoto produktu a navíc možnost zakoupit aktualizovanou verzi se Slovenskem a Maďarskem.

 • V eObchodě také naleznete adaptér na 2 zásuvky do automobilu. To pro případ kdy potřebujete nabíjet více zařízení současne.

Ze článků měsíce srpna bych rád upozornil na:

Až do konce měsíce září pro vás máme dvě akce.

Akce s Lingeou. Slovníky Lingea Lexicon pro Palm OS a PocketPC můžete nyní získat za zvýhodněnou cenu 1490,- Kč a navíc ke každému slovníku pro PDA získáváte také papírový slovník zvoleného jazyka. Jak říkal už Béda Trávníček ..."A to se vyplatí..."

Druhá akce probíhá se společností PenReader kdy do konce měsíce můžete zakoupit slovníky SlovoED pro Palm i Pocket PC se slevou 30%.

Milovníci slovníků tedy mají možnost zakoupení dvou typů slovníků do svých PDA.

Pro bližší informaci ohledně slovníku Lingea Lexicon si můžete přečíst nedávno vypuštěnou recenzi Lingea Lexicon pro Palm OS.

V měsíci září zde uvidíte:

 • Konečně přidáme minulý měsíc slibované aplikace od Dmitry Gringerga

 • Přidáme další model GPS za zajímavou cenu

 • Přidáme další příslušenství do našeho obchodu

 • Jistě zde uvidíte další update programů a články s recenzemi jak pro Palm, tak pro Pocket PC. V nejbližší době zde uvidíte recenzi hry Bubble Snooker.

A třeba již budeme mít jasno jak to bude vypadat s dalším Treem s PalmOS pro Evropu.

Závěrem bych chtěl opět oslovit zájemce o spolupráci s naším serverem. Jak na poli autorském, tak i technickém. Pokud umíte alespoň trochu psát a rádi se podělíte o své zkušenosti a znalosti s ostatními, budete vítáni. Můžete si něco málo přivydělat anebo si legalizovat své oblíbené aplikace, či nové hry. Stejně tak budete mít možnost si levně zakoupit za orecenzování nové příslušenství. Pokud tedy máte zájem s námi spolupracovat, kontaktujte nás na emailu sefredaktor@pdasoft.cz.Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2207