PDASoft

Hry na víkend 131.
Publikováno: Pátek, 01.09. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Dá se říci, že letošní léto bylo a ještě je poněkud podivné, ale jinak, skoro bych řekl, že zcela opačně, než měl na mysli Vančurův plavčík Důra v podání Rudolfa Hrušínského. Ale ať je horko, nebo právě prší, vždy se najde chvilka, kdy si můžete zahrát nějakou tu hru na PDA.Palm logo Best Fighter 1.0

Stýská se vám po nějaké té pouliční mlátičce, nebopo nějakém kung-fu? Pakje tato hra určena pro vás. Vydejte se do boje s nebezpečnými protivníky a přemožte je. Čeká na vás několik herních úrovní a neustále se zlepšující protivníci.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 39 kB

Palm logo Jewel Challenge 1.00

Jewel Challenge není jedna hra, ale ve skutečnosti se jedná o balíček tří her, které se točí kolem diamantů. Máte tak k dispozici hry pro zbystření postřehu a procvičení kombinačních schopností, kdy diamanty můžete prohazovat, přepínad, nebo vyřazovat z herního pole. Pohrajte si s diamanty, v reálu se vám to asi sotva poštěstí.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 414 kB

Palm logo Pong 1.0

Lety prověřená nenáročná klasika, která se skvěle hodí pro duševní relaxaci, kdy váš mozek odpočívá a pouze vaše oko korigukuje pohyb pálky, kterou odrážíte míček s jehož pomocí bouráte postavenou zeď z cihliček.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 72 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2208