PDASoft

Tom Clancy: Čestný dluh
Publikováno: Čtvrtek, 14.09. 2006 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


Tom Clancy je autorem mnoha knih, které se zabývají moderní válkou.Ve svých knihách popisuje válku jak ze strany politické, tak i ze strany akce a boje.Mnoho Clancyho děl se stalo předlohou k Pc hrám, např. Ghost Recon nebo Splinter Cell.Mezi jeho díla patří knihy jako Hon na ponorku, Špinavá hra, Stínová hlídka a také dvoudílná kniha Čestný dluh, kterou vám dnes představím blíže.Hned na začátku se seznámíme s japonským miliardářem panem Jamatou.Tento muž se chystá Americe splatit jistý dluh, dluh jen těžko splatitelný penězi.V roce 1945 totiž američtí vojáci podle něj povraždili celou jeho rodinu.Pan Jamata, hodlá rozpoutat ekonomickou válku, po které přijdou na řadě zbraně.Avšak na scénu přichází hrdina Jack Ryan, který mu jeho plány překazí.

Toť k příběhu.Jestli se vám zdá, že je dnes popis příběhu poněkud kratší, máte dobré oko.Moc si z knížkami od Toma Clancyho nerozumím.Toto dílko mě doslova nudilo, často jsem se zamotal do děje, na můj vkus autor píše poněkud nepřehledně.Na scéně se v krátké době objeví mnoho postav, takže ani nevíte kdo je kdo.Rozmlsán ze Šifry mistra Leonarda jsem čekal jsem od této knihy něco víc.Takže když jsem ji dočetl, stěží jsem si dokázal vzpomenou o čem že to vlastně bylo.Když čtu knihu, potřebuji aby mi autor popsal detaily prostředí a postav které v knize jsou abych si to můj mozek dokázal představit, tady jsem na to čekal marně.Ne a ne si vybavit kdo je kdo a kde se jaká část odehrává.

Za vyzkoušení knihy nic nedáte, třeba se vám bude líbit, mně do oka nepadla. Příště se můžete těšit na nějaký ze Sci-Fi Hororů od Stephena Kinga.


Elektronické knihy pro PDA
Knihovna těžce zrakově postižených
Tom Clancy: Čestný dluh
Ke stažení: Tom Clancy - Čestný dluh01.pdb
Tom Clancy - Čestný dluh02.pdbTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2232