PDASoft

Hry na víkend 133.
Publikováno: Pátek, 15.09. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Babí léto řádí kolem nás a máme tak možnost užít si snad posledních teplých dní letošního roku, než na nás zaútočí barevný podzim. Ale ani to by vám nemělo zabránit strávit příjemné chvíle ve společnosti vašeho PDA s Palm OS a zahrát si na něm nějakou tu zajímavou hru. Třeba vás právě zaujme nějaká z dnešní nabídky.Palm logo Jewels 2.0

Jewels je poněkud akčnější variantou známé a velice populární hry Tetris. V tomto případě vám na hrací plochu dopadají objekty skládající se z blýzkavých drahých kamenů, které opět podle upravených pravidel Tetrisu likvidujete ve vodorovných a svislých řadách.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 419 kB

Palm logo 3D Color Cube

Pokud se podívám na Rubikovy kostku, která mi stále ještě odpočívá doma na poličce, zavzpomínám na maďarského hlavolamistu, který má na svědomí jak ji, tak i následné šílenství kolem ní. Jestliže si chcete oživit vzpomínky a zároveň provětrat své kombinatoristické schopnosti, pak rozhodně neváhejte a vrhněte se na tento hlavolam, neboť je doslova kultovní.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Hi-Res
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 469 kB

Palm logo Triball 1.0

Hledáte do svého PDAčka nějakou totálně oddechovou hry a nejlépe zadarmo? Pak Triball může být to pravé pro vás, protože se jedná o klasickou pinkanou, kdy je vaším úkolem likvidovat zeď z barevných cihliček pomocí míčku a pálky, kterou ovládáte.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 21 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2234