PDASoft

Zajímavosti v našem eObchodě 26.
Publikováno: Úterý, 19.09. 2006 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


Prázdniny jsou definitivně za námi a tak se pojďme podívat do nabídky eShopů nabízejících příslušenství pro PDA, co se tam zajímavého přes prázdniny urodilo.O hudební kolíbky pro Treo 650 je nemalý zájem a tak po obdobné kolíbce pro MDA Compact přicházíme s nabídkou pro jeden z novějších Pocket PC komunikátorů, MDA Vario.

Hudební kolíbka pro MDA Vario

Ideální doplněk pro váš smartphone do kanceláře, nebo na chalupu, kde se vaše PDA stane tím, čím ve skutečnosti opravdu je - multimediálním centrem vaší domácnosti. Tato hudební kolíbka vám nabídne klasické funkce kolíbky, tj. synchronizace vašeho smartphonu s vaším stolním počítačem a dobíjení baterie ve vašem miláškovi. Kromě toho se však toto příslušenství může změnit v hlasité handsfree, nebo hudební minivěž, která vám bude přehrávat na vestavěné reproduktorky vaše oblíbené MP3 skladby, které máte uložené na paměťové kartě vašeho smartphonu.

Cena: 1090 Kč, včetně DPH

K zakoupení:

  • Hudební kolíbka pro MDA Vario, MP3hifi

Navíjecí handsfree pro Treo 650

Příslušenstvní vhodné pro všechny majitele smartphonu Treo 650, kteří nechtějí vydávat nemalý peníz za bezdrátové handsfree a vystačí si s drátovou verzí. Jednoduchá a praktická handsfree, která je díky navíjecímu provedení velmi skladná. Sluchátka nejsou stereo a tak pokud je budete chtít použít pro poslech hudby, tak pouze v mono režimu, kdy v obou sluchátkách slyšíte to samé.

Cena: 290 Kč, včetně DPH

K zakoupení:

  • Navíjecí handsfree pro Treo 600/650, eObchod

Kožené pouzdro TTX pro MDA Compact

V naší nabídce přibyly dvě nová luxusní kožená pouzdra pro MDA Compact. Smartphone lze velice snadno v případě potřeby z pouzdra vyjmout. Samo pouzdro jen minimálně zvětšuje objem, které MDA Compact zabírá. Díky klipu je možné pouzdro zavěsit i na opasek. Velmikvalitní provedení, super cena!

Cena: 390 Kč, včetně DPH

K zakoupení:

  • Kožené pouzdro TTX pro MDA Compact, hnědé, MP3hifi
  • Kožené pouzdro TTX pro MDA Compact, černé, MP3hifiTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2243