PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 100.
Publikováno: Středa, 20.09. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Vítejte u jubilejního stého vydání našeho okénka o počítačových hrách na Pocket PC. Těší nás, že tato rubrika se těší stále většímu zájmu vás, majitelů PDA s kapesními wokny. Dost již jubilea a pojďte se podívat, co jsme pro vás tuto středu připravili.WinCE logo The Last Defender 1.0

Co je pro pravého rytíře větší poctou, než to, že ON je tou poslední hradbou, tím posledním mečem mezi nepřátelskou hordou a jeho králem! Staňte se i vy posledním obráncem a ochráncem hradu. Rychlá, zábavná a návyková hra pro vaše Pocket PC.

Min. požadavky: Pocket PC 2002/03
Windows Mobile 2003/05
10 MB RAM
Cena: 10,00 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 5,6 MB

WinCE logo Secret of the Lost Cavern 1.0

Milujete dobrodružství? Pak si nenechte ujít dobrodružství charismatického cestavatele a dobrodruha Aroka, které se odehrává v prehistorických dobách 15 tisíc let před naším letopočtem. Vydejte se do doby kamenné, plné nebezpečné divé zvěře, mamutů a šavlozubých tygrů, ale také do doby, kdy vznikly první umělecké malby na stěnách jeskyně v Lascaux.

Min. požadavky: Windows Mobile 2003/SE/VGA/05/VGA
Cena: 24,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 5 MB

WinCE logo Pocket Commodore Plus/4 1.1

Patříte mezi ty, kteří v dávných dobách, kdy hernímu světu vládly 8-bitové domácí počítače, byli hrdými vlastníky počítače značky Commodore? Pak jistě rádi zavzpomínáte na ty pravé herní pecky, které tenkráte okupovali herní obrazovky. Nyní máte možnost díky nové a lepší verzi emulátoru tohoto skvělého domácího počítače.

Min. požadavky: Pocket PC
Cena: 24,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 251 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2244