PDASoft

x-girls x-files x-perience
Publikováno: Čtvrtek, 21.09. 2006 - 03:00:00
Téma: Články napříč platformami


Knižní čtvrtek

Pokud máte rádi Akta X a nevadí vám angličtina, mohla by vás zaujmout tvorba xgirl. Její díla spadají do kategorie fan fiction a zabývají se tím, jak by asi mohl vypadat vztah Muldera a Scullyové.Řada Crossing Lines

Řada Crossing Lines

Obsahuje povídky „Crossing Lines“, „When“, „Reparation“, „In My Life“, „Soul on Soul“ a „Two Steps Back“.Děj se odehrává během šesté sezóny seriálu (1998) a jako mnoho jiných fanovských výtvorů tohoto typu se zabývá vztahem mezi hlavními hrdiny – v případě Akt X Muldera a Scullyové.

Fan Fiction TXT

Řada Healing Waters

Řada Healing Waters

Řada povídek „Truths Untold“, „Reconnection“, „Acceptance“, „Just Breathe“, !Truths Revealed“ a „Water's Edge“ navazuje na předchozí řadu povídek Crossing Lines a je psána i v podobném duchu. Děj je umístěn do sedmé sezony seriálu a zabýcá se vývojem vztahu obou hlavních hrdinů. Vhledem k sexuálně citlivým pasážím nevhodné pro čtenáře mladší osmnácti let.

Fan Fiction TXT

Řada Mulder Dreams

Řada Mulder Dreams

I poslední dvojice povídek se vyznačuje stejnými rysy jako obě předchozí série. Tentokrát se čtenář v povídkách „All Our Yesterdays“ a „The Sum of My Tomorrows“ seznámí s tím, jak Fox Mulder ze svého zajetí na konci sedmé řady vidí minulost i budoucnost.

Fan Fiction TXT


Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2247