PDASoft

Hry na víkend 134.
Publikováno: Pátek, 22.09. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

A je tu opět pátek a s ním i malá nadílka počítačových her pro všechny nenapravitelné pařany na Palm OS zařízeních. Dnes pro vás máme nachystánu naši tradiční trojici zajímavých novinek, které vás jistě zaujmou.Palm logo Simply Chess 1.0

Pokud si chcete ve chvílích svého volna trošku potrápit svoji šedou kůru mozkovou, pak rozhodně doporučuji hru králů - šachy. pokud se však necítíte na nějakou mistrovskou partii, pak rozhodně nenechte bez povšimnutí Simply Chess, které jsou jednoduše krásné a hratelné. Jednoduché, však rozhodně neznamená hloupé!

Min. požadavky: Palm OS 5.0, 1 MB RAM
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 159 kB

Palm logo Par 3 Golf

Společnost se zvláštním názvem RESETgame představila svojí Palm OS verzi golfu, se kterou se již dříve mohli seznámit majitelé Pocket PC. Dá se říci, že slušný golfový simulátor na Palm OS docela chyběl a v tomto simulátoru máte snad vše: 18 jamek, kopečky, vodu, písečné pasti a hlavně spoustu zeleného trávníku. A pozor! Hra je založena na reálném fyzikálním modelu.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 148 kB

Palm logo Zikex 1.0

Strategická hra, která vyžaduje hodně pozornosti. Musíte umisťovat kovové disky tak, aby váš protivník nemohl vytvořit posloupnost čtyř disků a naopak snažit se, abyste takovouto řadu vytvořili vy.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 55 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2249