PDASoft

Zajímavosti v našem eObchodě 27.
Publikováno: Úterý, 26.09. 2006 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


Protože se neustále snažíme vám nabídnout vše potřebné, co pro svého PDA miláška potřebujete, průběžně rozšiřujeme naši nabídku, aby zde snad každý našel to, co právě ke svému štěstí potřebuje a nejinak tomu bude i dnes.Vyslyšeli jsme mnohé vaše stesky na to, že v naší nabídce nemáme prosté opaskové pouzdro pro uložení smartphonu Treo 650 a nyní k vám přicházíme s nabídkou pouzdra značky iPDA, která by měla zaplnit hluché místo v našem eObchodě.

Kožené opaskové pouzdro iPDA pro Treo 650

Skvělé pouzdro z pravé teletiny pro měkké uložení vašeho smartphonu. Pouzdro je z měkkčené kůže s upravým hladkým povrchem a luxusního vzhledu. Magnetické zapínání umožňuje snadný a rychlý přístup k vašemu smartphonu.

Pouzdro je možné použít pro smartphony:

  • Palm Treo 600/650/700/750
  • Asus MyPal P505
  • Sony-Ericsson P990

Cena: 390 Kč, včetně DPH

K zakoupení:

  • Kožené opaskové pouzdro iPDA pro Treo 650, MP3hifi

Náhradní klip pro opaskové pouzdro

Občas se stane, že ať se svým pouzdrem pro své PDAško zacházíte co nejlépe, stihne vás nehoda a to nehoda nemilá tak, že se vám při ní poškodí, či zcela rozbije klip, který vaše úžasné pouzdro vašeho ještě úžasnějšího PDAška drží na vašem opasku. Co s tím? Protože tyto náhradní díly nejsou běžněk dispozici a na druhou stranu není zrovna fér hned kupovat nové pouzdro kvůli takové drobnosti, rozhodli jsme se pro vás zajistit tuto plastovou drobnost.

Cena: 50 Kč, včetně DPH

K zakoupení:

Cena: 10 Kč, včetně DPH

K zakoupení:

  • Šroubek pro úchyt opaskového klipu, MP3hifi

HotSync kabel pro Tungsten T3

Tento USB kabel slouží pro připojení vašeho PDA k počítači a umožňuje oboustranný přenos a zálohování dat. Navíc je možné tento kabel použít i pro dobíjení vašeho PDA z USB portu.

Cena: 290 Kč, včetně DPH

K zakoupení:

  • HotSync kabel pro Tungsten T3, MP3hifiTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2256