PDASoft

Hry na víkend 135.
Publikováno: Pátek, 29.09. 2006 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Listí na stromech začíná pomalu měnit barvu a z celkém fádní na nás začíná vykukovat pestrá paleta barev podzimního listí. Ale už dnes se můžeme připravovat na chladnou zimu (spolu s tučňáky), případně najít si relaxační náplň pro dlouhé zimní večery, snad vás nějaká z dnešních her zaujme a vydrží vám až do zimy.Palm logo Penguin Panic 1.00

Vydejte se se svým Palmem do světa ledu, chladu a hlevně... tučňáků. Dost možná, že tito šikulové jsou ti samí, co nedávno utekli z New Yorské ZOO na Madagaskar. Rozhodně jsou stejně mazaní. Přesto potřebují trochu pomoci s přesouváním ledových kostek na displeji vašeho Palmu. Vaším úkolem v této logické hře je sdružování stejných kostek do větších celků a zachránit přátele ve fraku. Zvládnete stovku pro vás přichystaných herních úrovní?

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 752 kB

Palm logo StarPop! 1.00

StarPop! se dá snadno popsat jako zábavná a stresu zbavující hra pro malé i velké. Vaším úkolem je práskat bublinky, balónky, květiny, ovoce apod. (Vzpomeňte si na rudou relaxační fólii z Červeného trpaslíka) na kresleném pozadí. Žádné násilí, žádná krev, jen několik zajímavých herních bonusů, na které můžete ve hře narazit.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 19,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 973 kB

Palm logo IR Pong 2.2

Hra s počítačem je jistě zábavná, ale... není nad to, když můžete ve hře porazit živého protihráče, byť by to bylo pouze v pinkané míčkem na displeji vašeho Palmu. tato poslední verze vám umožní hrát kapesní tenis pře infračervený port, nebo bluetooth.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 21 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2263