PDASoft

Skater25 a jeho příhody s PDA
Publikováno: Pátek, 03.08. 2007 - 00:00:00
Téma: Autorská soutěž - Napište nám o svém PDA


Před několika dny jsme vyhlásili Autorskou soutěž, do které můžete zasílat recenze aplikací, PDAček, nebo napsat vůbec cokoliv (třeba své veselé prázdninové příhody) s vaším PDA-miláškem. Dnes vám již přinášíme první z dorazivších příspěvků do soutěže o nový smartphone HP iPAQ 514 Voice Messenger.Svého miláška si střežím jako oko v hlavě, neberu ho s sebou na chatu, dovolenou, výlety... Ale letos jsem udělal výjimku. To byla chyba!!!!! Jel jsem i s rodinou na Ohři,

No, to teda bylo něco. Hned ve vlaku, kdy jsem si chtěl pustit ABBA na zpříjemnění cesty

Jsem PDA nemohl najít v batohu, asi si dokážete představit moje pocity.

„Kde kur*a je“ málem jsem řval na celej vlak, no naštěstí jsem ho za hodinu našel v přední kapse batohu. Dobrý začátek, co??

Další zábava v kempu, šli jsme do hospody a já ho nechal na stole a zapomněl na něj,

Lítal jsem po celym kempu a hledal ho, nikde nic… lítal jsem sem+tam, tam+sem a nic

No, od 20:00 do 23:00 jsem lítal po celým kempu, až jeden dobrej člověk podle Owner informací zavolal že má mého miláška a druhý den ráno mi ho předal, vnutil jsem mu aspoň pivko, jako odměnu.

Ale to zdaleka není vše. Za tři dni na jednom jezu jsme se „cvakli“ a já mněl samozřejmě PDA v batohu (jezdila s námi sice AVIA která vozila bagáž, ale já ho tam zapomněl z předchozího výletu na hrad Loket). Dojeli jsme do kempu a já si toho teprve všiml (2 hodiny na to ).“no tak to je pěkný“ prohlásil jsem po vybalení batohu.

PDA bylo naštěstí zabaleno do ponožky a navíc bylo v pouzdře. Nechal jsem ho oschnout ve stanu (což je v česku dost o hubu ) a PDA fungovalo.

Ale po 2 dnech další „sranda“ dal jsem si nabíjet baterii do krámku v kempu, ale v krámu mi ho polili vodou (smrdělo to jak pivo ) „Děláte si srandu!?!“ řval jsem na prodavačku, „to se stane“ odporovala ona. Po 1 hodině jsem pda rozběhal, dostalo se mi od ní omluvy a bylo to.

Na konci naší plavby další nehoda, PDA mi upadlo na chodník a štípnul se kryt (já na něj trochu omylem šlápnul). Pak byl ještě jeden „úraz“ na nádraží: vypadl mi z batohu při vyndávání pití. Spadl z výšky asi 125cm. Nic se mu nestalo, až na to že jsem dodělal ten kryt a ztratil simku (při pádu vypadla paměťovka i simka a simka zapadla do kanálku, už jsem ji nenašel )

Ve vlaku jsem si chtěl pustit ABBU (ano, opět) nebojte po cestě domů se už nic nestalo. Po příjezdu jsme jeli na chatu a příběh pokračoval, 2X pád na zem (rozpadl se kryt), 1X nakopnutí z naštvání. (stále kryt drží pouze silou vůle a izolepou )

Pak jsem si kvůli zvonění TREA pustil špalek dřeva na nohu (lekl jsem se).

Na treo jsem se naštval a vzal jsem kryt a rozšlápl ho (naštváním) (ne kecám, omylem), takže od teď treo bez zadního krytu, ihned po příjezdu dom jsem treo připojil k PC a trochu vyčvachtaném konektor vyčvachtal úplně teď se lejce jak těžítko od vietnamců

Zakoupil jsem novej kryt a sadu šroubováčků a dal se do opravy. To bylo něco. Sundal jsem kryt, ale zůstal mi v těle stroje takovej ten kolíček, při pokusu ho vyndat jsem rozštípnul to „očko“ nebo jak to mám nazvat, co přidržuje kryt, trocha vteřiňáku pomohla , treo dostalo nový kabátek a jako omluvu i novou baterku .

Nebudete tomu věřit, ale treo funguje!!!!!!!!! Zlatý TREO650, to by lec jakej shit od „velkého Wildy „Microsoft“ Brány “ nevydržel .

Tak to byly nejhorší prázdniny mého trea. Také to bylo naposledy co jsem ho mněl s sebou na dovolené, ale zároveň důkaz o spolehlivosti na klasiku.

Možná si budete říkat: „to se nemohlo stát“, nebo: „to je smyšlený“ a tak, ale omyl, u nás se reklamštinou nemluví!! Je to 99,9999999% pravda.


Váš „oblíbený“ SKATER25Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2849