PDASoft

Smrtonosná past 4 - John McClane a počítačoví teroristi
Publikováno: Sobota, 06.10. 2007 - 00:00:00
Téma: Filmové ukázky


Donedávna trilogii Smrtonosných pastí (Die Hard) zná asi každý. Hlavní hrdina John McClane (Bruce Willis) se vždy znenadání a bez vlastního přičinění ocitne sám proti bandě ozbrojených teroristů, které musí zabít. V prvních dílech se snaží při zabíjení teroristů ochránit manželku. V třetím díle už není proti teroristům sám, ale za to manželka ho už opustila (asi se jí nelíbila společnost teroristů). Co přináší čtyřka? Žádné velké změny, ale opět spoustu rozbíjení a zabíjení. Je tedy se na co těšit.V trojce se John McClane s manželkou už moc nevídal a dokonce s ní ani netelefonoval. Kdo mu tedy z rodiny zbývá? John má dceru, jejíž nápadníky vyhazuje z auta a přepadá. Asi tušíte, že ho dcera nemá moc ráda. John by s tím ale rád něco udělal. Neví ovšem, jak na to. Co je nejlepší řešení rodinných problémů? Samozřejmě boj s teroristy. McClane je vyslán předvést k výslechu jednoho hackera. Co byste od našeho hrdiny čekali? Samozřejmě u hackera doma zabije několik teroristů, kteří se to tam snažili vyhodit do vzduchu. Asi se tedy něco děje... A taky že jo. Všechny důležité počítače se dostanou do moci teroristů. A dnes jsou počítače všude. V Americe zavládne zmatek. Televize vysílá teroristická prohlášení, na všech semaforech svítí zelená, všechny alarmy troubí na poplach... Hacker kterého John eskortuje v tom měl trochu prsty. Naivně pomohl teroristům v dobré víře, že nedělá nic špatného. A protože tuší, co se děje, musí zemřít.

Od prvního útoku je vše tak, jak má být. Terorista je naštvaný a posílá další a další své spolubojovníky na Johna McClanea. Ten je zabíjí. A jeho plán je prostý. Pozabíjet všechny padouchy, zabránit jim v těch zlovolnostech, co páchaj a vyřešit svůj vztah s dcerou. To všechno samozřejmě co nejrychleji a se zbraní v ruce.

Romantiku v tomto filmu nehledejte. Hluboké myšlenky taky ne. Násilí a akční scény ano. A jelikož jsme PDA server, tak vězte, že v několika záběrech se mihne Palm Universal Wireless Keyboard a s ní Palm TX a Palm TE. Samozřejmě v rukou padouchů. Bruce Willis je nepotřebuje, jelikož jsou malé a málo váží a nedá se s nimi terorista ubít k smrti.


Režie:Len Wiseman
Scénář:Mark Bomback, David Marconi
Formát:XviD AVI
Rozlišení:320x136
Hodnocení:
Ke stažení:DieHard4.avi (4,2 MB)Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2969