PDASoft

Transformers - oživlé výdobytky moderní doby
Publikováno: Sobota, 24.11. 2007 - 00:00:00
Téma: Filmové ukázky


Než se začal počítat čas, existovala Krychle. Nevíme, odkud se vzala. Víme jen, že měla moc stvořit světy a naplnit je životem. Takto se zrodila naše rasa. Tak začíná film a tak vznikla rasa inteligentních strojů plných života a schopných měnit svou podobu - Transformeři. Oni hrají v tomto filmu hlavní roli, takže o efekty nebude nouze.O čem je celý film? Jak bylo zmíněno v úvodu, vše se bude točit kolem velmi zvláštních robotů. Již zmiňovaná Krychle dokáže libovolnému kusu elektroniky vdechnout život. Mezi Transformery ale došlo k rozporům, jež nakonec přerostli v celoplanetární válku. Rozdělili se na dva znepřátelené tábory - Autoboty (ti "hodní") a Decepticony (ti "zlí"). V průběhu války byla velká část jejich domovského světa zničena. Ale co bylo nejhorší, ztratila se Krychle. Samozřejmě se ji všichni vydali hledat. Krychle zamířila k zemi. Zde ji málem našel vůdce Decepticonů. K jeho velké smůle ale přistál za polárním kruhem kde zjistil, že mu zima nedělá dobře. Zůstal u ledu, dokud ho náhodou nenašel dědeček hlavního hrdiny celého filmu, Sama Witwickyho (Shia LaBeouf), Ten nevědomky aktivoval naváděcí signál a k zemi se začali slétat roboti...

Takže tu postupně začnou přistávat Autoboti i Decepticoni. Všichni chtějí najít krychli a zmocnit se jí. Decepticonům přitom nezáleží na lidských životech a chtějí jí samozřejmě proto, aby celou planetu s veškerou její elektronikou proměnili ve své následovníky. Na druhé straně tu jsou Autoboti chránící lidi a snažící se Decepticonům zmařit jejich plány. Takže dvě skupiny robotů bojující na zemi a snažící se vypadat nenápadně. To nezní zle, že?

Film je plný akce a i efektů je zde dost a dost. Kdo by také čekal něco jiného? Pozemské zbraně proti mimozemským, honičky v robotech transformovaných do aut... A uprostřed toho obyčejný americký student. Já se u filmu dobře bavil. Věřím, že ani vás nezklame.


Režie:Michael Bay
Scénář:Roberto Orci, Alex Kurtzman
Formát:XviD AVI
Rozlišení:320x136
Hodnocení:
Ke stažení:Transformers.avi (4,4 MB)Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3057