PDASoft

Ringo Pro - Vyzvánění pro váš smartphone
Publikováno: Pondělí, 02.06. 2008 - 00:00:00
Téma: Software pro PalmOS & Pocket PC


RingoPro je již dlouho jednou z nejpoužívanějších utilit pro správu vyzváněcích melodií na Palm OS přístrojích. Není příliš obtížné pochopit, proč tomu tak je. Jednoduše je to nejjednodušší, ale zároveň nejkomplexnější program v této oblasti pro Treo a Centro.Již na úvodní obrazovce programu můžete rychle změnit vyzváněcí melodii, melodii oznamující příchod textové zprávy i obrázek, který se zobrazí při příchozím hovoru.

Díky Ringo Pro se tedy kvůli změně vyzváněcí melodie nebo oznámení textové zprávy vůbec nemusíte lopotit do systémových nastavení a vše můžete jednoduše a pohodlně provést přímo zde.

Další důležitou vlastností je, že Ringo umí jako vyzvánění použít i jakýkoli MP3 soubor uložený na paměťové kartě. Takže pokud se vám zalíbí nějaká písnička, není žádný problém si ji ihned nastavit jako svou novou vyzváněcí melodii. K Ringo je navíc také dodáváno zdarma 50 vyzváněcích melodií, které si můžete do svého Trea / Centra nahrát.

Programu nečiní potíže ani přiřazení zvláštní melodie pro každý kontakt nebo skupinu kontaktů zvlášť. Stejně tak lze učinit i se zvukem pro SMS zprávy. Již podle melodie tak okamžitě poznáte, kdo vám zrovna telefonuje, případně od koho přišla zpráva, aniž byste museli přístroj brát do ruky.

Pokud byste si snad chtěli vyzkoušet svoje skladatelské schopnosti, bude vám umožněno i to. Ringo Pro totiž nabízí mixér, ve kterém máte na výběr z několika různých připravených motivů.

Novinkou v poslední verzi je funkce „Do not disturb“ (Nerušit), kdy jednoduše nastavíte dny v týdny a časy, během nichž si nepřejete být rušeni a telefon zůstane potichu.

Závěr

RingoPro pro Palm (ale stejně tak i pro Windows Mobile) nabízí elegantní, příjemné a rychlé řešení, jak si všemožně přizpůsobit vyzvánění ve svém telefonu.

Pokud vás zajímá, jak si můžete vytvořit vlastní MP3 vyzvánění, podívejte se do tohoto článku.


Kategorie Telefon
Výrobce Electric Pocket
Licence Komerční
Verze 4.51 (Palm OS)
1.404 (Windows Mobile)
Nároky Palm OS 5.0
Windows Mobile 5.0
Cena 29,95 U$ (Palm OS)
24,95 U$ (Windows Mobile)
Download Palm OS - 423 kB
Windows Mobile - 1,3 MB
Hodnocení * * * * *


Zdroj: Andrew pro Treonauts.comTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3428