PDASoft

Dynavix zahajuje prodej navigačních zařízení na Slovensku
Publikováno: Úterý, 03.02. 2009 - 00:00:00
Téma: Články napříč platformami


Společnost Dynavix a.s. oficiálně zahajuje prodej svých produktů na Slovensku. V nabídce budou v první fázi vstupu na slovenský trh především jednoúčelová navigační zařízení Dynavix Atto, Dynavix Delta II a Dynavix Tau II, ale společnost počítá s rozšířením nabídky nejen o další navigační zařízení ale i navigační software pro PDA/MDA a to v nejbližších měsících.Současná nabídka navigačních zařízení na Slovensku zahrnuje:

Dynavix Atto - navigace atomických rozměrů

Dynavix Atto představuje nejtenší navigační zařízení na trhu (11,95 mm tloušťky). Atto vyniká především velmi elegantním disajnem a miniaturními rozměry při zachování přehledného 3,5" dotykového displeje. Díky multimediální výbavě a nízké hmotnosti ho lze využít i jako MP3 přehravače.
Více informací...

Dynavix Delta II

Dynavix Delta II je jednoúčelové navigační zařízení s bohatou multimediální výbavou. Tento model je pokračováním velmi úspěšné řady Delta určené primárně pro užití ve vozidle.
Delta II kombinuje GPS navigaci - Dynavix 8, hudební přehrávač (s podporou většiny zvukových formátů), prohlížeč obrázků, bluetooth hands free to vše v jediném zařízení. Díky FM vysílači je možné toto zařízení bezdrátově spojit i s autorádiem, takže během cesty můžete poslouchat svou oblíbenou muziku přímo z vestavěných reproduktorů.
Více informací...

Dynavix Tau II

Dynavix Tau II je komfortní navigační systém s 3D zobrazním významných kulturních památek a historických budov a funkcí upozornění na úseky s měřením rychlosti. Jedná se o cenově dostupné navigační zařízení vybavené navigačním softwarem Dynavix 8 a aktuálními mapami kompletní Evropy (celkem 43 států).
Více informací...

Zařízení jsou dodávána s poslední verzí navigačního systému Dynavix 8, všechna jsou vybavena aktuální mapou kompletní Evropy, která nyní zahrnuje 43 států (mapové podklady dodává společnost TeleAtlas).


Dynavix 8

Dynavix 8 je plně lokalizován do slovenštiny, jedná se o uživatelsky velmi příjemný navigační software, který Vám nabízí tyto užitečné funkce:

  • 3D zobrazení významných kulturních a historických budov
  • 2D/3D pohled umožňující libovolné natáčení zobrazení
  • vyhledání bodu zájmu na trase během jízdy
  • evidence jízd
  • sledování spotřeby
  • databáze radarů
  • vyhledávání objízdné trasy v případě uzavírky nebo zácpy (kongesce)
  • možnost přizpůsobit si vzhled (barevné schéma mapy, kurzor, pozadí)Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3877