PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 225.
Publikováno: Středa, 11.02. 2009 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Letošní únor je nezvykle teplý a tak za sněhem musíme až do hor, na kopcích za humny si ho zkrátka neužijeme. Takže pokud si v této době plískanic chcete alespoň trochu oddechnout a "vyvětrat" hlavu od práce a všedepřítomné "krize", pak naše středeční várka počítačových her pro Windows Mobile přístroje bude to pravé!WinCE logo Speedball 2

Milujete netradiční sportnovní simulace? Chcete něco drsného, nějakou rychlou akci? Pak Speedball 2 je přesně to, po čem toužíte! Vytvořte svůj vlastní tým, se kterým se pak utkáte o nejvyšší metu v oboru - Speedbal šampionátu. K dispozici budete mít v tomto sportu budoucnosti pět úrovní obtížnosti pro velmi rychlou hru s prvky sportovního managementu ve sportovní lize.

Min. požadavky: Pocket PC
Windows Mobile 2003/SE
Windows Mobile 5.0/6.0
Cena: 14,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 4,3 MB

WinCE logo Connecting Jigsaw

Connecting Jigsaw je skvělá hra pro ukrácení dlouhé chvíle a procvičení vašich kombinačníh a logických schopností. Vaším úkolem je složit obrázek a to tak, že jednotlivé kousky skládačky k sobě musí přesně pasovat. Jednoduché a obtížné zároveň. Naštěstí není obrázek příliš veliký (v základní obtížnosti, až se zlepšíte, můžete zkusit obtížnější obrázek na složení).

Min. požadavky: Pocket PC
Windows Mobile 2003/SE/VGA
Windows Mobile 5.0/6.0/VGA
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 644 kB

WinCE logo SoLiD SHiFT 1.0

SoLiD SHiFT je jednoduchá logická hra, kde dotykem dáváte k sobě kostky stejné barvy, které následně mizí z hrací plochy. Vaším úkolem je zcela vyprázdnit hrací plochu. Čeká na vás více jak 70 herních úrovní s nejrůznější konfigurací hracích kostek tak, abyste si co nejvíce potrápili svoji hlavinku.

Min. požadavky: Windows Mobile 2002/03/SE
Windows Mobile 5
.NET Compact Framework 2.0
Cena: 3,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 173 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3891