PDASoft

Hry na víkend 245.
Publikováno: Pátek, 13.02. 2009 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Zima je poněkud rozpačitá, alespoñ u nás ve městě tomu tak je, protože už už to vypadalo, že začneme vyhlížet jaro. Takže pokud nepatříte mezi milovníky plískanic a strávíte víken raději doma, pak pro vás máme několik zajímavých herních titulů, které rozhodně vaši krizí zkoušenou peněženku nezatíží.Palm logo Santa in the Woods 1.0

Tato hra sice přichází poněkud s křížkem po funuse, protože vánoce jsou už dávno pryč, ale stále má v sobě zimní atmosféru a proč si ji tedy nepřipomenout. Pomozte nebohému americkému zmatkaři, jenž nosí červenobílý hábit, který zabloudil v lese a hrozí mu, že nestihne z něj vybloudit a včas doručit dárky všem hodným dětem.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 68 kB

Palm logo PLines 0.95

Hra PLines je obdobou hry, kterou můžete znát pod názvem "Colour Lines for Palm OS". Tato logická hra má jen jeden cíl a tím je umístění hracích kamenů jedné barvy do řádku či sloupce na hrací ploše.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 10 kB

Palm logo Karateka 1.35

Klasická bojová hra z počítačů Commodore a Atari je zpět! (Zamačkávám nostalgickou slzu při vzpomínce na propařené víkendy s kamarády, kdy jsme se jen střídali u joysticků mého Commodore C64 a hráli tuto a jen tuto hru.) Staňte se mistrem bojových umění a poražte svými grify a triky své protivníky.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: 10,00 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 34 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3896