PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 226.
Publikováno: Středa, 18.02. 2009 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Pokud už jste si dnes odházeli své přidělené lopaty sněhu, abyste se dostali ke svému autu, či na ledovatou stezku na místní MHD, jistě uvítáte příležitost zalézt si na chvíli do teplého koutku a tam si zkřehlé ruce zahřát příjemnou pařbou počítačových her na vašem Windows Mobile přístroji.WinCE logo Frobbles 1.03

Hra Frobbles patří mezi bleskové logické hry. vaším úkolem je "střílet" z pořádně napěněné lahve sektu bublinkové kuličky na hrací plochu a to tak, abyste dostali k sobě alespoň tři kuličky stejné barvy, ty pak z herní plochy mizí a vy získáváte body na své herní konto. Kromě skvělé grafiky se můžete těšit až na 100 herních úrovní.

Min. požadavky: Pocket PC 2002/03/SE
Treo 750
Windows Mobile 5.0/6.0/VGA
Cena: 8,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 1,2 MB

WinCE logo Tower of Hanoi VGA 1.0

A opět tu máme klasický problém tzv. "Hanoiské věže". vaším úkolem je přemístit hrací kostky, ze kterých je sestavena Hanoiská věž na nové místo a to tak, že manipilovat můžete vždy pouze s horní kostkou a pokládat je na sebe můžete jen tak, že horní hrací kámen je menší, než ten pod ním. Takže pokud si chcete potrápit hlavinku logickým rébusem, neváhejte ani okamžik.

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0/6.0/VGA
4 MB RAM
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 2,7 MB

WinCE logo Lucky BAR Machine 1.0

Jestliže patříte mezi nenapravitelné gamblery, pak tu pro vás máme tento velmi populární stroj na obírání náhodných cizinců z Taiwanu. Oproti klasickým jednorukým banditům známým u nás může být příjemným zpestřením jinak nudného života automatového gamblera.

Min. požadavky: Pocket PC
Windows Mobile 2002/03/SE
Windows Mobile 5
4 MB RAM
Cena: 4,98 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 733 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3905