PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 227.
Publikováno: Středa, 25.02. 2009 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

A jsme opět v plném zápřahu pracovních (ti šťastnější jen školních) povinností. Přesto bychom si právě dnes měli najít alespoň chvilku na odpočinek. A nejlépe se odpočívá s nějakou pořádnou hrou na vašem Pocket PC, nebo ne?WinCE logo Particle Wars 1.4

Opět se na displeje našich Windows Mobile miláčku dostává pořádná střílečka, kde můžete podle libosti masakrovat cizácké hordy podivných a podezřelých ufounů. Čeká na vás velké množstvé herních úrovní zakončených, jak už tomu často bývá, nepřátelskýmmegazlounem, který je tuhžší, než běžně masakrovaní cizáčtí pěšáci. V průběhu hru můžete díky speciálním bonusům vylopšovat zbraně a svůj bojový křižník.

Min. požadavky: Pocket PC 2000/02/03/SE
Windows Mobile 5.0/6.0
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 722 kB

WinCE logo RocketElite Gold 1.03

Velmi rychlá akční hra. Stáváte se pilotem malého futuristického letounu a vrháte se do ostrých bojů. Svůj letoun můžete postupem času vylepšovat a lépe vyzbrojovat. Ovšem nesmíte zapomínat v zápalu boje se vracet zpět na základnu pro doplnění nejen střeliva, ale i paliva! Super pařba!

Min. požadavky: Pocket PC
Windows Mobile 5.0
Cena: 18,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 499 kB

WinCE logo FirePower - On Rush 1.09

Válka začala, kdo zastaví nepřítele? Moderní války jsou hrozné, zbraně ničivého účinku jsou opravdu devastující. Stejně tak, jako bitvy, které čekají jen na vás. Vrhněte se do víru obřích explozí, stacata kulometů a olověné smršti smrti. Čekají na vás 4 hlavní etapy a těšit se můžete na bojové vrtulníky, tanky, rakety apod. Vše čeká jen na to, až se jim do zaměřovače dostanete VY!

Min. požadavky: Pocket PC 2003
Windows Mobile 2002/03/SE
2 MB RAM
Cena: 4,98 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 1,4 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3916