PDASoft

Hry na víkend 246.
Publikováno: Pátek, 27.02. 2009 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

A je tu (konečně) pátek a s ním výhled na dva dny víkendového volna. Pokud by se náhodou stalo, že byste se právě o tomto víkendu nudili, pak pro vás máme několik zajímavých herních tipů pro vás a vašeho Palm OS miláška.Palm logo Clickomania 2002

Hra Clickomania od BEIK je všechno možné, jen ne prostoduchá střílečka. Jedná se o "stolní" hru. Vaším úkolem je umisťovat na hrací plochu hrací kameny ze sloupku na pravé straně hracího pole tak, abyste vytvořili trojici stejných hracích kamenů v řádku, nebo ve sloupci. Ano, zní to jednoduše, ale... však sami uvidíte.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: 10,00 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 763 kB

Palm logo Little Sailor 1.1

Už jste si někdy zkoušeli jízdu na plachetnici, windsurfingu či alespoň na vodním skútru? Pokud patříte mezi vodomily a budete si chtít někdy v budoucnu vyzkoušet uvedené vodní sporty, pak byste měli být důkladně obeznámeni s působením větru na vodní hladině a právě k tomuto účelu slouží tento simulátor plachtění na vodní hladině. Vyzkoušejte si, zda byste dokázali zvládnout zvládnout vlastní jachtu!

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: 14,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 304 kB

Palm logo LA Map for MiniPolis 1.1

Hrajete strategii MiniPolis, kde se snažíte vybudovat si vlastní městečko a hledáte tu správnou rovnováhu, kterou musí mít v oku každý starosta? Že je to snadné, když si městečko pipláte už od vísky s pár tisíci obyvatel? Pak zkuste něco náročnějšího! Staňte se starostou Los Angeles! Nahrajte si skutečné mapy do své hry a postavte se výzvě skutečného městského kolosu!

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 61 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3921