PDASoft

Pocket Tunes Deluxe 5.0 Luxusní hudební přehrávač
Publikováno: Čtvrtek, 05.03. 2009 - 00:00:00
Téma: Informace o software pro Palm&Pocket PC


Pocket Tunes je nejsnadněji ovladatelný a velmi dobře vybavený hudební přehrávač pro kapesní počítače a chytré telefony. Vyzkoušejte také, proč ho mají již stovky tisíc lidí tolik rády! Přehrává muziku, podcasty i audio knihy z vaší sbírky nebo on-line knihovny, která vám zpřístupní miliony kusů skladeb a dalších multimediálních souborů. Pocket Tunes Deluxe vám dokonce umožní poslouchat internetová rádia a stahovat podcasty všude, kde se připojíte k internetu.On-line knihovna vyžaduje verzi Pocket Tunes Deluxe a uhrazené předplatné některé z podporovaných služeb. Pro poslech internetových rádií a stahování podcastů doporučujeme mít aktivovaný neomezený datový tarif.

Novinky ve verzi 5.0:

 • Přímá podpora stahování podcastů do telefonu/ PDA. Pocket Tunes nyní obsahuje stále se rozrůstající katalog (nyní obsahuje přes 1000 podcastů), které si můžete stáhnout nebo se zapsat k odběru vlastních oblíbených. Nastavit je možné automatické stahování nových podcastů během noci a automatické mazání po jejich vyslechnutí.
 • Podpora internetových rádií vysílajících ve formátu WMA. Díky tomu uživatel získá mnohem širší výběr zdrojů své oblíbené hudby. Vestavěný katalog se stále rozšiřuje o nabídku stanic vysílajících ve všech podporovaných formátech.
 • Synchronizace iTunes playlistů s Windows Mobile nebo Palm OS přístroji. Nyní můžete automaticky nebo manuálně synchronizovat svoji hudbu a playlisty z iTunes na vašem PC nebo MACu. Pocket Tunes podporuje všechny nechráněné hudební soubory z iTunes knihovny. Ze zakoupené hudby jsou podporovány soubory iTunes Plus.
 • Podpora Last.fm. Pocket Tunes 5.0 dokáž odesílat informace o poslouchaných skladbách na službu Last.fm. Váš profil na Last.fm tak nezůstane ochuzen ani o informace o skladbách, které posloucháte mimo svůj počítač.
 • Zapamatuje si poslední pozici poslouchaných podcastů a audio knih. Pocket Tunes si nyní automaticky zapamatuje pozici, kde jste přerušili poslech u všech podcastů a audio knih. Při příštím poslechu můžete pokračovat přesně tam, kde jste minule přestali a nemusíte vzpomínat a hledat místo, kde si přejete pokračovat.

Funkce:

 • Stovky přednastavených internetových rádií. Pocket Tunes obsahuje obrovský katalog dostupných internetových rádií.
 • Zobrazení obrázku alba. Pocket Tunes vám během poslechu skladeb zobrazí obrázek alba, ze které píseň pochází, pokud je k souboru přiřazen.
 • Podpora souborů ve formátu AAC a AACPlus. Využijete nový formát, který umožňuje zachovat špičkovou kvalitu poslechu hudebních souborů a vysílání internetových rádií při nízkém objemu použitých dat.
 • Přístup k milionům skladeb a audio knih z populárních internetových on-line obchodů. Pocket Tunes Deluxe podporuje všechny internetové obchody, které používají technologii Microsoft Janus. Hledejte obchody s logem PlaysForSure.
 • Poslech internetových rádií. S Pocket Tunes Deluxe můžete poslouchat ShoutCast, Live365 a spousty dalších stanic díky bezdrátovým mobilním datovým přenosům.
 • Synchronizace hudby s PC. Pocket Tunes se dokáže zaintegrovat do iTunes, Windows Media Playeru, Real Rhapsody a mnoha dalších hudebních přehrávačů na vašem počítači a rychle a pohodlně kopírovat hudbu do přístroje.
 • Rychlé vyhledávání skladeb. Program skladby automaticky třídí na základě alb, umělců a žánrů. Díky tomu si budete moci vždy rychle spustit přesně takovou hudbu, na kterou máte právě náladu.
 • Podpora široké škály hudebních formátů. Pocket Tunes zvládne přehrávat soubory ve formátech MP3, AAC, aacPlus, WMA, WMDRM (Janus), PCM WAV a Ogg Vorbis.
 • Přehrávání hudby „na pozadí.“ Během poslechu hudby nebo internetových rádií můžete nerušeně dále používat všechny funkce vašeho telefonu/ PDA.
 • Změna vzhledu. Pocke Tunes si můžete přizpůsobit díky spoustě různých grafických kabátků.
 • Přizpůsobení přehrávání. S funkcemi jako je zkrácení přechodu mezi skladbami, prolíná skladeb, ekvalizér, „nabuzení“ maximální hlasitosti a mnoha dalšími máte přehrávání vašich skladeb vždy pod stoprocentní kontrolou.
 • Poslech hudebních knih. Nejenže Pocket Tunes podporuje poslech hudební knih, doplňuje ho ale i o několik unikátních funkcí jako jsou záložky a automatické záložky. Jedná se tak o výkonné řešení pro poslech hudebních knih na cestách.
 • Bohaté možnosti konfigurace. Pocket Tunes si můžete přizpůsobit do nejmenších detailů – přehrávání hudby ihned po spuštění programu, zastavení hudby po určité době, kdy nebyl přístroj používán, ukončení přehrávání při slabé baterii – to je jen malá ukázka funkcí, které si můžete nastavit.


Více informací: Pocket-Tunes.comTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3931