PDASoft

Pocket Life pro Symbian  Povinná komunitní aplikace
Publikováno: Pátek, 06.03. 2009 - 00:00:00
Téma: Informace ze světa mobilních telefonů


Pocket Life pro Symbian je výborně vypadají zdarma nabízená aplikace, která dokáže zpříjemnit každodenní život a komunikaci s vašimi přáteli.S Pocket Life dokážete udělat spoustu věcí. Můžete odsud číst statusy i přijímat zprávy od vašich známých z vašich oblíbených on-line služeb (podporován je např. Facebook a MySpace). Co dělá ale celý program unikátní jsou služby založené na lokalizaci polohy. Jednoduše se tak můžete např. podívat, kteří z vašich přátel jsou někde poblíž nebo najít dobře hodnocený bar pro schůzku.

Program nabízí i další funkce:

  • Máte chuť zajít na kávu? Stačí jediný pohled do Pocket Life a ihned najdete někoho vhodného.
  • Jde k vám někdo na návštěvu a nemůže najít váš dům? Pocket Life vám ukáže jeho polohu na mapě a vy už ho jednoduše navedete na správnou cestu za vámi.
  • Chcete se podělit o své aktuální fotografie? Prostě udejte svojí polohu a fotky nahrajte na Pocket Life, každý si je bude moci ihned prohlédnout.
  • Jste rádi venku? Podělte se s ostatními o vaši oblíbenou cyklistickou nebo běžeckou trať – samozřejmě, že můžete přidat také fotografie.
  • Jste v cizím městě? Podívejte se na oblíbená místa vašich přátel. Program vás tam dokáže rovnou zavést.

Dobrou vlastností je, že nemusíte sdílet vždy vše a se všemi. Tak např. někdy můžete sdílet jen svou polohu, někdy ne, někdy přidáte sdílení fotografií, někdy třeba i kontakty, je to na vás. Lze také definovat, kdo se údaje o vás dozví. V jednu chvíli tak sice můžete sdělovat svoji pozici přátelům, kolegové z práce se ji ale nedozvědí.


Zdroj: Shaun pro PDA 24/7Tento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=3932