PDASoft

Hry na víkend 253.
Publikováno: Pátek, 10.07. 2009 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Milovníci počítačových her a zároveň šťastní majitelé Palm OS přístrojů již jistě netrpělivě čekají, co za zajímavé herní tipy jsme pro ně nachystali na tento pátek. A tady to je: jedna pořádná střílečka, bloudění v 3D bludišti a na závěr něco na procvičení logického uvažování a to vše za skvělou cenu = zdarma!Palm logo Four mm 1.5

Pamatujete totální střílečku na divoké kachny s názvem Moorghoon? Pak něco podobného je i Four mm. Zastřílet si můžete jak na létající kachny (v právě probíhající lovecké sezóně), nebo i jen tak na střelnici. Nenáročné a řesto velmi zábavné.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 20 kB

Palm logo 3D labyrinth 1.02 (JumpMaze)

Vydejte se do 3D bludiště v této jednoduché hře, která vám však může přivodit stavy zoufalství a přivolat pocity beznaděje, když si uvědomíte, že jste totálně, ale opravdu totálně zabloudili.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 19 kB

Palm logo SokoPalm 1.1

A na konec jedna freeware klasika pro všechny přemýšlivé hráče počítačových her na Palm OS zařízení. SokoPalm je bezplatnou verzí klasické logické hry Sokoban pro Palm OS. Hra není nijak náročná na hardware vašeho přístroje, ale na hratelnosti jí to nijak neubírá.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 59 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4142