PDASoft

Hry na víkend 254.
Publikováno: Pátek, 24.07. 2009 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Je tu pátek a milovníci počítačových her a zároveň šťastní majitelé Palm OS přístrojů již jistě netrpělivě čekají, co za zajímavé herní tipy jsme pro ně nachystali na tento nadcházející víkend. Těšit se můžete na: legendární akční 3D střílečku, několik drobností pro milovníky psů a na závěr něco pro příznivce hlavolamů a rébusů - Sudoku!Palm logo Duke Nukem 3D for Palm OS

Pamatujete tu akční řežbu v prehistorických dobách? Nyní si můžete podobnou atmosféru s fešáckým frajerem Dukem zopakovat i na svém Palm OS přístroji díky skvělé portaci pro tento operační systém. Podrobný návod, jak instalovat hru do vašeho PDA naleznete zde.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 441 kB

Palm logo Dog games 1.2

Dog Games je vlastně set šesti jednoduchých her s "psí" tématikou. Mimojiné zde naleznete aplikaci pro přepočet psího na lidský věk, jednoduché skládačkové hry a to vše zcela zadarmo!

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 56 kB

Palm logo Sudoku AGsu 1.31

Fenomén logické hry Sudoku, která pomaličku začíná vytlačovat klasické slovní křížovky snad není třeba již nikomu představovat. Dnes tu pro vás máme další z jejích variant od Andrewa Gregoryho, která se vám jistě bude líbit a to nejen díky ceně, ale i jednoduchosti provedení a malé náročnosti na vaše PDA.

Min. požadavky: Palm OS 2.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 53 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4167