PDASoft

Hry na víkend 255.
Publikováno: Pátek, 07.08. 2009 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

A opět je tu předzvěst přicházejícího víkendu - pátek! A s ním je tu i naše oblíbená rubrika o počítačových hrách pro Palm OS přístroje. Dnes jsme pro vás připravili několik zajímavých bezplatných titulů.Palm logo FreeJongg 1.0c

Pokud patříte mezi milovníky tradičních čínských stolních her, pak nemůžete vynechat počítačové zpracování hry Mahjong! Vaším úkolem je odebírat z připravené hromady kostek páry shodných, nebo se párujících hracích kostek, které nejsou blokovány jinými kostkami. Vřele doporučuji!

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 136 kB

Palm logo Patience 3.0.0

Rozsáhlá kolekce pasiánsových her snad ve všech nožných kombinacích. K dispozici máte třináct různách variant této oblíbené karetní hry, kterou už od středověku zabíjí náruživí hráči svůj volný čas.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 122 kB

Palm logo MinesFree 1.1

Další z klonů oblíbené hry procvičující vaše kombinační vlastnosti - Miny. Nyní v bezplatné verzi a se zajímavým grafickým kabátkem, který zpestří "nudné" procvičování vaší šedé kůry mozkové. Příjemnou funcí je i možnost volitelného nastavení počtu min ve vašem minovém poli, které musíte rozkrýt.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 54 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4191