PDASoft

Hry na víkend 256.
Publikováno: Pátek, 21.08. 2009 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Závěr prázdnin má být jak teplý, tak i deštivý, takže venkovní atmosféra se bude spíše podobat domácí prádelně. To nám ale nijak nebrání užívat si společnosti našeho Palm OS miláška a počítačových her pro něj (a pro nás) určených. A i dnes tu máme několik zajímavých tipů.Palm logo Darts Deluxe II

Společnost Deluxeware si pro hráče na Palm OS přístrojích připravila novou verzi šipek. Házení šipek se prý datuje až kamsi do středověku, k anglickému krá Henry VIII a francouzskému králi Karlu VI. Hra je skutečně velmi chytlavá, má velmi dobře provedené grafické zpracování a určitě strávíte nemálo hodin pilováním své techniky a zvyšováním svého hráčského scóre.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: 2,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 234 kB

Palm logo Pool House 1.09

Skvělá kolekce biliardových her, kterou uvítají všichni milovníci zeleného plátna. Naleznete zde hry jako: 8-koulí, 9-koulí, klasický kulečník, ruská a americká pyramida atd. Skutečný fyzikální model vám umožní hrát stejně jako byste byli ve svém oblíbeném kulečníkovém klubu, snad jen tu zakouřenou atmosféru a zteplalé pivo budete moci oželet.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: 16,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 1,4 MB

Palm logo Foot 1.0

Jednoduchá kopaná na displeji vašeho Palmu! Udržte fotbalový balón co nejdéle ve hře a hlavně si jej nenechte pustit za svá záda!

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 38 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4218