PDASoft

Hry na víkend 258.
Publikováno: Pátek, 18.09. 2009 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Na dnešní pátek jsme pro věrné fanoušky Palm OS opět nachystali několik zajímavých herních tipů. Doufáme, že mile potěší, že se jedná o herní tituly, které vás nebudou stát ani kačku (USD) a přesto si s nimi užijete spoustu zábavy.Palm logo Mango Cats 1.0

Skvělá hra pro procvičení si strategického myšlení a předvídavosti protihráče. Na herní ploše 5x5 polí máte k dispozici pět koček a pět kusů manga. Vaším úkolem hráče je seřadit postupnými kroky pět svých koček (popř. manga) do řádku, sloupce nebo uhlopříčky a zabránit soupeři, aby totéž neučinil dříve než vy.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 8 kB

Palm logo Mine-Fields 1.03

Nová a velmi vylepšená verze klasické hry "Miny". Stále odhalujete nebezpečnou plochu minového pole, avšak kromě klasického četrečkovaného prostředí si mžete volitelně zvolit šestiúhelníkové nebo trojúhelníkové minové pole, čímž se výrazně změní obtížnost hry.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 998 kB

Palm logo IBE Chess for Palm 1.0

Hra králů pro každého a zcela zdarma! Pokud i vy alespoň trochu holdujete této ušlechtilé hře, jistě uvítáte možnost zahrát si kdekoliv na cestách tuto skvělou hru, která tříbí váš mozek. Hra má velmi kvalitní zpracování a umožňuje nastavení obtížnosti podle vašich schopností.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 713 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4268