PDASoft

Hry na víkend 259.
Publikováno: Pátek, 02.10. 2009 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Léto je v tahu. Teda ještě ne úplně, zůstalo léto pro babky, ale i to bude už za chvíli pryč. A tak, aby čekání na vánoce bylo trochu příjemnější (co jiného veselého nás letos ještě čeká jiného? tedy kromě Silvestra), máme pro všechny fandy Palm OS přístrojů několik her pro zpestření volného času.Palm logo Foundation 1.0

A po delší době je tu hra, které je nenáročná a obtížná zároveň, jenž je jednoduchá a přesto prověří vaše mozkové závity a kombinační schopnosti spolu s postřehen a rychlým uvažováním. Vaším úkolem je seskupovat stejně barevné kuličky a to tak, že čím více, tím lépe.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: 7,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 480 kB

Palm logo Illustrix - Animal Dream 1.03

Společnost Absolutist přichází s novým herním žánrem, resp. se zajímavým mixem jiných herních žánrů. Naleznete zde jak logiku, tak akci. Někdo by na první pohled mohl říci, že se jedná jen o novou mutaci hry Tetris, ale není tomu tak, protože kromě skládání a ukládání padajících kostek je tu ještě druhá stránka hry a tou je skládání obrázku divokých zvířat. Milé a zábavné.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 9,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 2,1 MB

Palm logo Solitaire City for Palm OS 1.02

Pro všechny milovníky karetních her a obzvláště her Solitaire je tu skvělá kolekce 37 solitaire her! Příjemné prostředí a skvěle zpracovaná grafika s podporou Hi-Res+ a landscape režimu, kterou ocení především majitelé "větších" Palm OS přístrojů.

Min. požadavky: Palm OS 3.0
Cena: 18,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 1,9 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4291