PDASoft

Hry na víkend 260.
Publikováno: Pátek, 25.12. 2009 - 03:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

A jsou tu Vánoce a jaké by to byly Vánoce bez dárků? Naším dárkem pro všechny příznivce Palm OS přístrojů je dnešní nabídka herních titulů pro nastávající volné dny. Tak Šťastné a Veselé!Palm logo Bol 1.0

Hra Bol je zábavným křížencem her Lemmings (kde se na jedné straně valí davy lumíků a vy jich musíte co nejvíce zachránit) a Boulder Dash (v roli kopáče sbíráte v zemi ukryté diamanty a dáváte pozor, aby vás kamení nezavalilo). Ve hře Bol totiž bouráte a stavíte cihlouvou zeď a volným prostorem se valí balvany a vy právě pomocí stavby a bouráním zdí můžete ovlivnit jejich "tok", nebo spíše jejich pád..

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 8 kB

Palm logo Hunting 1.1

Hra Hunting vychází z oblíbené hry "Miny", kterou naleznete např. ve svém stolním počítači s Windows operačním systémem, avšak oproti původní hře má jinou (ne tak nudnou) grafiku. Navíc se hráč snaží objevit skryté "poklady" a jedinou nápovědou jsou mu čísla na sousedících polích. Hraje se na šachovnici 10 x 10.

Min. požadavky: Palm OS 4.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 50 kB

Palm logo Pairs 2.2

Pairs je v našich končinách známá spíše jako "pexeso". Skvělá hra pro trénování krátkodobé paměti. Vaším úkolem je sbírat páry stejných karet, což je stíženo tím, že v daný okamžik smíte obrátit pouze dvě. Herní obtížnost, tj. počet karet s obrázky ve hře si můžete volitelně nastavit podle svých možností a schopností.

Min. požadavky: Palm OS 4.0
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 110 kBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4447