PDASoft

Středeční hrátky s Pocket PC 261.
Publikováno: Středa, 27.01. 2010 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Pocket PC


Game Logo

Na dnešní den jsou hlášeny opravdu třeskuté mrazy, takže pokud můžete ani nechoďte ven a věnujte se odpočinku. A když už bude v takové správně lenivé náladě, zkuste si volné chvíle zpříjemnit zajímavou hrou na vašem Windows Mobile přístroji, protože i dnes pro vás máme zajímavé herní tipy.WinCE logo Asteroid Defender 1.0

Malá vesmírná hra pro všechny budovatele impérií. Vytvořte své vlastní impérium pomocí stavby rafinerií a těžebních stanic po blízkém vesmíru a hlavně jej udržte před chamtivými nepřáteli. Pamatujte, že základem je solární stanice, pak těžba surovin a nerostů a nakonec vybudování účinné obrany. A pokud se vám něco rozbije, neváhejte a opravte to! A pozor, vždy počítejte s tím, že další nepřátelský útok bude horší, než ten předchozí.

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0/6.0
vyžadován .NET compact frame work 2.0
Cena: 2,99 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 635 kB

WinCE logo Gapple 1.00

Gapple je hra, kde pomocí pohybového senzoru ovládáte kuličku, kterou musíte chytat další kuličky. Ovšem tak snadné to není, protože vám ubývá čas a vy tento úbytek musíte kompenzovat lovem Kuliček s označením "T". Cílem hry je pochopitelně získat co nejvyšší skóre a to pomocí kuliček s kladným číslem, naopak pozor na ty se záporným ty zase skóre snižují. Jsou tu však i další. Ploché kuličky s písmenem „T“ a číslem vás při sebrání obohatí o čas. Pozor na černé kuličky s nápisem „BOMB“ – ty vám totiž odebírají životy (zobrazené v malé modré kuličce vlevo nahoře). Seberete-li kuličku s „+“ bez čísla, přičte se vám jeden život. Jakmile trefíte smajlíka, aktivuje se na několik okamžiků „Madness!“ mód, se kterým si užijete obráceného ovládání. V „settings“ je možné upravit citlivost kuličky na naklápění zařízení a vybrat si jedno ze sedmi různých pozadí.

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0/6.0
vyžadován .NET compact frame work 3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 1,1 MB

WinCE logo Shoot Em Up 2.00

"Sejměte je všechny!" tak nějak by v překladu mohl znít název této hry. V této pohodové relaxační Freeware střílečce máte za úkol zlikvidovat gangstery, kteří na vás budou vykukovat (doslova) z každého okna či zpoza automobilu apod. Ovšem pozor na nevinné civilní oběti!

Min. požadavky: Windows Mobile 5.0/6.0
vyžadován .NET compact frame work 3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP - 4,6 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4508