PDASoft

Hry na víkend 261.
Publikováno: Pátek, 29.01. 2010 - 00:00:00
Téma: Recenze počítačových her pro Palm


Games Logo

Přestože Palm OS přístroje se pomalu, ale o to jistěji začínají stahovat z výsluní kapesních počítačů, stále jsou to domácí miláškové, které nám mimojiné mohou zpříjemnit volné chvíle. Pro tento víkend jsme pro vás připravili několik zajímavých herních tipů, které vám pomohou nejen tento víkend pohodově relaxovat.Palm logo AI Poker 1.1

Hra AI Poker je klasikou mezi hazardními karetními hrami. Bez rizika finanční ztráty si můžete zahrát klasický americký poker. Hra sice nemá nijak oslnivé grafické zpracování, ale na její hratelnosti to vůbec neubírá.

Min. požadavky: Palm OS 3.5
Cena: Zdarma
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 25 kB

Palm logo Activision Anthology 1.8

Soubor her v packu pod názvem Activision Anthology jistě uvítají všichni nostalgičtí znalci počítačových her společnosti Activision, známé především z domácích počítačů Atari a Commodore osmdesátých let. Zavzpomínat si tak můžete u tří retro her: H.E.R.O., Pitfall! a River Raid. Klasicka zkrátka nikdy neumírá.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 9,95 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 482 kB

Palm logo ButterFlight 2.8

Pokochejte se pohledem na krásné motýlky a zároveň protřibte své oko a mozek logickou skládankou. Hra má několik herních úrovní (páry, dvojčata, trojice a čtveřice) a samozřejmě několik různých úrovní obtížností od začátečníka až po zkušeného experta. Vychutnejte si krásu přírody, která se opravdu vyřádila na těchto malebných motýlech a zároveň podle typu hry sbírejte vyvolené jedince.

Min. požadavky: Palm OS 5.0
Cena: 16,96 U$
Ke stažení: Stáhněte si ZIP 5,15 MBTento článek si můžete přečíst na webu PDASoft
http://www.pdasoft.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4511